Tato pozice již není k dispozici.

Nákupčí materiálu a služeb s němčinou - Ostrava

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Chcete rozvíjet svou kariéru?

Rádi komunikujete v němčině?
Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office?

Stali byste se rádi součástí mezinárodní společnosti?

Jsme tým, který se věnuje nákupu materiálu a služeb pro Siemens závody a pobočky z Německa. Zpracováváme nákupní požadavky, poptáváme zboží a vytváříme objednávky pro dodavatele. Kvůli tomu denně mluvíme s našimi kolegy a dodavateli převážně německy.

Ve společnosti Siemens je Centrum sdílených služeb interním poskytovatelem služeb v oblasti nákupu přímého a nepřímého materiálu, účetnictví, administrativy a lidských zdrojů. Naše Centrum sdílených služeb je ideálním místem pro start a rozvoj kariéry. Nové zaměstnance plně zaškolíme a poskytneme jim plnou podporu k tomu, aby se co nejlépe začlenili do pracovních týmů a rozvíjeli své pracovní zkušenosti.

Budete se věnovat především:

  • koordinaci aktivit spojených s nákupem (zpracování a kontrola nákupního požadavku, zpracování nabídky, komunikace s dodavateli) a práce s interními systémy,
  • jednání s dodavateli, řešení cen (vyjednávání), dodacích a platebních podmínek,
  • podpoře operativních nákupních týmů (např. při řešení diskrepancí ve fakturách),
  • pravidelnému reportingu.

Co byste měl/a mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • komunikativní znalost německého jazyka,
  • zkušenosti s prací v administrativě, zkušenosti v nákupu výhodou,
  • znalost IT problematiky vítána,
  • dobrou znalost práce s MS Office,
  • znalost SAP vítána,
  • velmi dobré komunikační schopnosti,
  • proaktivitu, spolehlivost a pečlivost,
  • časovou flexibilitu a týmového ducha.

Dále nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity),
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.,
  • home office s příspěvkem 100 Kč netto/den,
  • roční bonus s možností převodu do cafeterie (nedaní se),
  • e-stravenky v hodnotě 130 Kč/den,
  • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu,
  • roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.),
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů,
  • firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě,
  • příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma.

Více informací o sdíleném centru služeb naleznete zde: www.siemens.cz/gbs

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Práce převážně z domova