Tato pozice již není k dispozici.

Maintenance Manager

Plný úvazek
Drásov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme tým Centrální údržby firmy Siemens Large Drives Drásov. Naše firma vyrábí velké elektromotory a generátory na míru zákazníkům z celého světa. V našem oddělení je práce založena na zajišťování chodu, údržby a oprav strojního a dalšího zařízení.

Hledáme někoho, kdo naše oddělení údržby posune dál, zcela novým směrem.

Co bude náplní vaší práce?

  • Budete mít na starosti analýzu a implementaci automatizace a digitalizace procesů na oddělení Facility Managementu
  • Budete mít na starosti implementaci digitalizace oprav a predikce poruch
  • Budete metodicky řídit pracovníky údržby
  • Budete zodpovídat za stav svěřeného strojního zařízení, zpracovávat harmonogram preventivních prohlídek strojů, sledovat jejich dodržování, dále zpracovávat kompletní podklady pro celkovou přípravu oprav strojů a zařízení, včetně zajištění náhradních dílů.
  • Budete úzce spolupracovat při investicích do modernizace nebo celkové obměny strojního zařízení.
  • Budete komunikovat se zástupci výroby, určovat priority oprav, v případě potřeby domlouvat servis externích firem.

Na co se můžete těšit?

  • Zaměstnání ve firmě, která propojuje teorii s praxí
  • Prostor pro vlastní iniciativu
  • Možnost rozvíjet se a vzdělávat sebe i celý tým
  • Kariérní růst v rámci oddělení ale i v rámci firmy
  • Zaměstnání ve stabilní firmě, která je na trhu více než 100 let
  • Solidní finanční ohodnocení

Co by vhodný uchazeč měl mít?

  • Zkušenost s vedením údržby ve výrobním závodě

  • Zkušenost se zaváděním digitalizace

  • Zšeobecná orientace v oboru strojírenství

  • Zkušenost s vedením lidí

  • Znalost MS Office

  • Aktivní přístup a komunikativnost

  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2, komunikativní znalost ČJ

  • Znalost hydraulických a pneumatických systémů výhodou

  • Řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní dobu 7,5 hodiny denně + 30 minut na oběd
  • Příspěvek na stravování ve výši 55% a jídelnu uvnitř závodu
  • 10.000,- Kč ročně na volnočasové a zdravotní aktivity dle vašeho výběru
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1.400,- Kč měsíčně
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Firemní rekreační středisko na Vysočině (sleva na pobyt)
  • Sportovní a kulturní akce
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Možnost stát se akcionářem společnosti Siemens

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Rozjezd zcela nového projektu