Tato pozice již není k dispozici.

Elektroprojektant(ka) měření a regulace pro průmyslovou automatizaci

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme divize Digital Industries společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníku. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny. Přidejte se k nám a staňte se projektantem/projektantkou elektro, MaR pro průmyslovou automatizaci! Budete se věnovat především tvorba projektové dokumentace návrh technického řešení technická jednání se zákazníkem spolupráce s obchodním týmem na získávání obchodních příležitostí – příprava nabídek Těšit se můžete zejména na zajímavou a rozmanitou práci špičkové produkty a řešení práci pro technologického leadera nejen v oblasti Industry 4.0 skvělý kolektiv Měl/a byste mít VŠ/SŠ vzdělání technického směru – automatizace nebo procesní inženýrství znalost práce v SW pro projektování – AutoCAD, EPLAN atd. základní znalost anglického jazyka samostatnost, komunikační schopnosti osvědčení dle vyhlášky 50/1978 řidičské oprávnění B Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu. Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp! Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time