Tato pozice již není k dispozici.

Administrativní výpomoc na personálním oddělení- Ostrava

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

V našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. nabízíme možnost dlouhodobé brigády na HR oddělení. Jedná se o dlouhodobou výpomoc formou DPČ na max. 20 hod. týdně. Budete se věnovat především práci v archívu práci s osobními složkami zaměstnanců zakládání dokumentů, pošta Měl/a byste mít ukončené SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC (word, excel) možnost docházet alespoň 3x týdně v dopoledních hodinách pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu Co Vám můžeme nabídnout spolupráci formou DPČ zkušenost z interního HR oddělení v mezinárodní společnosti příjemné pracovní prostředí příspěvek na stravné Organization: Global Business Services Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: not defined Job Type: Part-time