Sazka

Sazka

Monitoring Engineer

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Sazka

Sazka

    • Praha

    Sazka existuje proto, aby neustále probouzela touhu prožít velké sny. Její příběh se začal psát v roce 1956 a setkali se s ní snad úplně všichni. Vždyť, kdo by neznal loterii Sportku, legendárního Matesa nebo Tutovku. Samozřejmě ale jdou s dobou. Z ručního zpracování sázek přešli na online terminály, kde si lidé mohou i dobít telefon nebo zaplatit faktury. Neustále vylepšují a hledají nové cesty, jak oslovit zákazníky. Momentálně vstupují do světa digitalizace. Značkou Sazka žijí všichni. Probouzí v lidech touhu plnit si své velké sny a jsou na to hrdí.

    Popis pozice

    Co vás čeká

    • Implementace a rozvoj monitoringu.
    • Zpracování požadavků bussinesu i provozu na monitorované oblasti.
    • Aktivní sledování změn v systémech a udržování aktuálnosti monitoringu.
    • Monitoring windows a linuxových serverů, síťových prvků, aplikační monitoring.
    • Analýza zátěže a volných zdrojů.
    • Psaní skriptů pro sběr dat.
    • Nasazování nových verzí.
    • Rozšiřování systému do dalších data center.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • Alespoň 3 roky správy monitorovacího systému na linuxové platformě.
    • Expertní znalost systému Zabbix, Nagios nebo jim podobných.
    • Expertní znalost skriptování - Bash, Perl/Python.
    • Dobrá znalost systému Linux i Windows, dobrá znalost databází, znalosti síťové administrace je výhodou.
    • Praktické zkušenosti s podporou enterprise aplikací.
    • Zkušenosti s automatizací opakujících se činností.
    • Zkušenosti se správou a dohledem síťových služeb (Syslog, SMTP, HTTP, LDAP, Radius, SQL, DNS).
    • Praktické zkušenosti s OSI modelem a návrhem systémů.

    Co vám můžeme nabídnout

    • Budete mít příležitost být u zajímavých projektů Sazky.
    • Stanete se součástí bezvadné party lidí. Nejsme zkamenělá korporace, v Sazce panuje příjemná přátelská atmosféra.
    • SAZKA FLEXI program – Flexi office - kombinaci práce z domova a kanceláře dle potřeby a dohody v týmu, Flexi time - není daný striktní čas, kdy začneme a skončíme s prací (důležité je odpracovat 8 hodin a být v práci od 10 do 14 hodin).
    • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, 5 sick days ad., máme například FIT program (můžete si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví).
    • Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně a vydatné obědy
    • Od června jsme v moderních kancelářích přímo nad metrem Bořislavka.

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Závodní stravování
    • Kafetérie
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu