Sazka

Sazka

CRM specialista

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Sazka

Sazka

    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    Sazka existuje proto, aby neustále probouzela touhu prožít velké sny. Její příběh se začal psát v roce 1956 a setkali se s ní snad úplně všichni. Vždyť, kdo by neznal loterii Sportku, legendárního Matesa nebo Tutovku. Samozřejmě ale jdou s dobou. Z ručního zpracování sázek přešli na online terminály, kde si lidé mohou i dobít telefon nebo zaplatit faktury. Neustále vylepšují a hledají nové cesty, jak oslovit zákazníky. Momentálně vstupují do světa digitalizace. Značkou Sazka žijí všichni. Probouzí v lidech touhu plnit si své velké sny a jsou na to hrdí.

    Popis pozice

    Co budeš dělat?

    • Exekuovat kampaně v nástrojích pro Digital Signage. Ten je umístěn v retailových prodejnách, kde Sazka nabízí své produkty formou displejové reklamy.
    • Plánovat a koordinovat realizaci kampaní napříč odděleními (oddělení marketingové komunikace, obchodní oddělení).
    • Pracovat se zákaznickými daty, analyzovat a segmentovat je.
    • Vyhodnocovat výkonnost kampaní a optimalizovat kampaně dle dosažených výsledků.
    • Zpracovávat a prezentovat výsledky realizovaných kampaní kolegům ze CRM a brand managerům.
    • Podílet se na řízení inovací v retailu a přímé komunikaci se zákazníky.

    Koho hledáme?

    • Aktivního a komunikativního kolegu, který je spolehlivý, pečlivý a důsledný.
    • Osobnost s tahem na branku, která dokáže obhájit svůj názor
    • Týmového hráče, který ovšem dokáže pracovat i samostatně a nezávisle.
    • Oceníme zkušenosti z oblasti CRM, marketingu nebo retailu obecně.
    • Znalost práce v campaign toolu a znalost SQL může být tvou výhodou.
    • Angličtinu ovládáš na komunikační úrovni (B1).

    Proč se k nám přidat?

    • Staneš se součástí společnosti, která se již třikrát umístila na bedně vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku, a také se pyšníme oceněním Aon Best Employer.
    • Budeš mít příležitost být součástí zajímavých projektů SAZKY.
    • Víme, kdy je čas na odpočinek. Pracujeme tvrdě, ale věnujeme se i rodině, přátelům a koníčkům.
    • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, sick days ad., máme například FIT program (můžeš si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví).
    • Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy, nebo lahodné dezerty.
    • Nebojíme se být průkopníky, věříme si a baví nás to!
    • Plníme sny nejen našim zákazníkům, ale i zaměstnancům.

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Závodní stravování
    • Kafetérie
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Firemní akce
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu