Tato pozice již není k dispozici.

PODNIKATELSKÝ PORADCE/PORADKYNĚ - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Staňte se špičkovým odborníkem, který pod respektovanou značkou Raiffeisenbank osobně provází klienty světem financí. Pomáhejte jim hledat řešení při financování jejich podnikatelských projektů. Lidsky a s pochopením pro jejich cíle i možnosti. Pak se k nám vždy budou rádi vracet.

Smlouva na dobu neurčitou od prvního dne, profi školení či flexibilní benefitní peněženka je jen ochutnávka z pestré nabídky výhod, na které se můžete těšit. Čeká vás skvělá parta i spousta možností, jak se posunout ve své kariéře někam dál.

Přidejte se k nám na jedné z našich poboček v Praze. U nás je to o vás.

Co vás u nás čeká?

  • Seznámíte se s našimi produkty a systémy, setkáte se se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Nabyté znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce, kterou zakončíte certifikací.
  • Stanete se naším specialistou. S klienty se budete setkávat na osobních schůzkách jak v pobočce, tak v jejich prostorách. Cílem je vždy budovat dlouhodobý vztah a partnerství.
  • Budete analyzovat finanční situaci svého klienta a navrhovat pro něj individuální finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.).

Jak si vás představujeme?

  • Máte schopnost navázat a rozvíjet vztahy s klienty a získat si jejich důvěru, aby vás respektovali jako odborníka a partnera.
  • Snadnější start vám zajistí orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech.
  • Máte vnitřní motivaci vydělat si zajímavé peníze a dokážete si jít za svým cílem.

Na co se můžete těšit?

  • Smlouva na dobu neurčitou již od začátku je důkaz, že to s vámi myslíme vážně.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny.
  • Benefitní systém (cafeterie), který můžete využívat dle vašich potřeb a životního stylu (na stravování, zdraví, cestování, sport nebo volný čas - každý si přijde na své).
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. 90 % zaměstnanců si pochvaluje dobrou spolupráci v týmech, 94 % kolegů pak respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takovém prostředí je přece radost pracovat.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis nebo odkaz na LinkedIn profil reakcí na tento inzerát. Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".