Tato pozice již není k dispozici.

INTERNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

V našem malém, přátelském HR týmu máme volnou pozici interní mzdové účetní. Role je šitá na míru pro člověka flexibilního, samostatného, který si umí zorganizovat čas, a kterého zkrátka baví nejen mzdy, daně a čísla, ale i rád komunikuje s lidmi a rád se v práci s kolegy zasměje.

Co u nás budete dělat?

Budete zodpovědná/ý za kompletní vedení mzdové agendy pro zaměstnance na HPP a v sezónních měsících pro brigádníky na DPP.

Komunikovat s OSSZ/PSSZ a zdravotními pojišťovnami, přihlašovat a odhlašovat zaměstnance a zpracovávat měsíční přehledy.

Budete zpracovávat měsíční a roční uzávěrky (evidenční listy důchodového pojištění, roční zúčtování daně) a budete zodpovědná/ý za zpracování nemocenských dávek.

Zpracovávat budete i roční vyúčtování srážkové a zálohové daně, budete připravovat podklady pro statistický úřad a pro zaúčtování do účetnictví.

Pracovat budete ve mzdovém systému PAMICA a docházkovém systému GIRITON.

K vaší denní práci bude patřit i komunikace s manažery restaurací, kteří jsou zodpovědní za správnost docházky svého týmu, a komunikovat budete i se zaměstnanci, kteří se na vás obracejí s různými dotazy ohledně mzdy.

Budete zodpovědný/á za administrativu spojenou s vedením mzdové agendy a zaměstnaneckých pracovních poměrů a za oblast lékařských prohlídek, BOZP, PO.

Požadavky na pozici

Jaké máme požadavky?

Výhodou jsou zkušenosti se zpracováváním mezd alespoň jeden rok, mzdy vás však musí především bavit. Pozice je vhodná i maminky/tatínky po rodičovské, umíme skloubit práci s rodinným životem.

Tato práce bude bavit člověka, který/á má rád/a čísla, ale neopisuje je slepě z tabulky do tabulky bez toho, aniž by se zamyslel/a nad správností a je fakt pečlivý/á.

Potřebujeme člověka, který je schopný samostatného uvažování a správného rozhodování, který aktivně hledá řešení a nečeká návod na všechno.

Bavit vás musí nejen čísla, ale i lidi. Pracujeme v týmu a lidi, ať už zákazníci nebo kolegové, jsou u nás na prvním místě. Perfect – to jsou kolegové, kteří mají chuť do práce, rádi na sobě pracují a celkově mají pozitivní přístup k životu.

Samozřejmostí je být kámoš s MS Excel, Word, Outlook a vědět něco o zákoníku práce.

Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".