Tato pozice již není k dispozici.

BARISTA/POKLADNÍ NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Částečný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 11. června 2022
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Potřebuješ skloubit svůj pracovní a osobní život? Chceš pravidelnou a stabilní práci a ve svém volnu se věnovat rodině či koníčkům? Neustále rosteme a chystáme se na velké věci.
Příležitost u nás najdou noví kolegové a nové kolegyně pokladní a baristé, kteří mají chuť stát se součástí stabilního týmu na zkrácený úvazek.

Co u nás budeš mít na starosti?
Čeká tě práce na pokladně, práce s hotovostí či platebními kartami, jako pokladní budeš profesionálně a s úsměvem obsluhovat hosty naší restaurace.
Součástí některých našich restaurací jsou příjemné kavárny, kde budeš hostům nabízet kávu, jiné nápoje a drobné občerstvení.
Celkově budeš dbát na čistotu v prostorách našich restaurací a kaváren.

Proč Perfect?
Nabízíme Dlouhodobou spolupráci na zkrácený úvazek.
Skvělý tým, přátelskou atmosféru a neustálou podporu od týmu.
Zkrácený úvazek dle vzájemné domluvy 12 až 20 hodin týdně, směny buď úterý, středa, čtvrtek od 10 hodin do 14 hodin, nebo úterý a čtvrtek od 7 hodin do 15 hodin, rádi se domluvíme individuálně.
Práci v příjemném, čistém a moderním prostředí na Praze 5 nebo na Praze 8, restaurace přímo na metru Stodůlky nebo Palmovka.
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a práci jen ve všední dny, u nás máte víkendy volné.
Dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a na náš e-shop
Benefity, které využijete ve svém volném čase, vstup zdarma do ZOO Praha, do Botanické zahrady či aquaparku, slevy na pojištění či daňové poradenství zdarma.

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?
Vše tě moc rádi naučíme, bohatá praxe není vůbec zapotřebí.
Potřebujeme hlavně, abys měl/a chuť a zájem a bylo na vás spolehnutí.
Pro lidi, kteří mají rádi práci s lidmi a pro lidi se u nás uplatnění najde vždy. Těšíme se na Tvůj životopis.