Oriflame

Oriflame

  • Kosmetika
  • Prague

Charitatívne podujatia

Spolu s NDS pomáhame znevýhodneným deťom

Projekt Dobrý štart a Vera Wisterová pripravujú mladých ľudí na vstup do dospelosti. 22% mladých ľudí na Slovensku „vyletí z hniezda“ vo veku 20 rokov. Bez pomoci rodičov sa obíde len polovica detí. Deti z detských domovov sú však na všetko samy. Spoločnosť Oriflame v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska spustili projekt s názvom Dobrý štart, ktorý mladým ľudom z Centier pre deti a rodiny prinesú zmysluplné a metodicky prepracované učenie pre život, ako porozumieť základným pravidlám, s ktorými sa budú stretávať v bežnom živote po odchode z centra. Spoločnosť Oriflame pravidelne prispieva sumou 18 000 € a v priebehu roku pokračuje aj s ďalšími aktivitami na podporu projektu.

Pomáhame v nemocniciach

SPOLOČNE SME DAROVALI KRÉMY NA RUKY DO 3 NEMOCNÍC NA SLOVENSKU! Od 25.4. do 28.4. 2020 sme usporiadali náš historicky prvý charitatívny telefonický maratón. Cieľom tejto aktivity bolo reaktivovať čo najviac členov a za každého člena darovať 1 krém na ruky statočným doktorom do 3 slovenských nemocníc určených pre liečbu pacientov s ochorením Covid-19.

Čo sa dá urobiť za 1 rok

40 t

Zníženie spotreby papiera vďaka eKatalógu

2 t

Zníženie spotreby plastu vďaka eko taškám

7 000

Vysadené stromy celkovo

18 000 eur

Na podporu Nadácie pre deti Slovenska

Správame sa udržateľne

V kanceláriách sa správame udržateľne

Udržateľnosť je pre nás prioritou, preto sa v kanceláriách Oriflame snažíme chovať čo najviac ekologicky: Obedy si nosíme z domu alebo z reštaurácií v krabičkách, ktoré môžeme opätovne používať. Triedime odpad. Máme špeciálne odpadkové koše na plasty a na papier. Nepoužívame hliníkové kapsule na kávu, ale máme kávovar na kávové zrná. Nenájdete u nás vodu v plastových fľašiach. Namiesto toho pijeme a aj návštevám pripravujeme vodu v karafách.

"Nenájdete u nás vodu v plastových fľašiach. Namiesto toho pijeme a aj návštevám pripravujeme vodu v karafách."

Používame tašky iba z recyklovaných materiálov

Jedným z dôležitých krokov, ako zlepšiť životné prostredie, je prestať produkovať nové plasty. Preto u nás od januára 2020 už nepoužívame bežné plastové tašky a nahradili sme ich všetky ekologickými z recyklovaného plastu. Ročne tak ušetríme spotrebu plastu o 2 tony.

Filozofia našich produktov

Pretože sme zo Švédska, máme na krásu iný pohľad a podľa neho vyrábame naše produkty. Už od začiatku sme považovali kombináciu prírody a vedy za dôležitú súčasť toho, ako veci robíme, a že chceme ľuďom ponúkať bezpečné, spoľahlivé a kvalitné produkty. Na tom sme vybudovali svoju povesť.

"Fľaše sú vyrobené z recyklovaného materiálu a produkty určené na zmývanie vodou majú biologicky rozložiteľné zloženie."

Udržateľné produkty

Udržateľnosť je pre nás prioritou, preto na trh uvádzame nové produkty, ktoré milujú prírodu rovnako ako my. Napríklad rad Beautanicals je vyvinutý v súlade so švédskou filozofiou, vychádza z tradície švédskych prírodných lekární a využíva prírodné ingrediencie. Fľaše sú vyrobené z recyklovaného materiálu a produkty určené na zmývanie vodou majú biologicky rozložiteľné zloženie. Vegánske rastlinné receptúry obsahujú základné minerálne látky a prírodný výťažok zo švédskeho zimolezu.

🌿 Až z 95% prírodné zloženie

🌿 Certifikát Vegan Society

🌿 Fľaše a tuby z recyklovaného plastu

🌿 Biologicky rozložiteľné zloženie

Viac o Oriflame udržateľnosti na https://sk.oriflame.com/sustainability

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!