Tato pozice již není k dispozici.

Zástupce/kyně kampaně Rychlokuřata

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

Pozice

Popis pozice

Kuřata potřebují zastání. A to rovnou u těch, kteří mají na jejich životy přímý vliv – supermarketů, restaurací či samotných drůbežářů. Otevíráme proto pozici, na kterou hledáme kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže starat se o vztahy s firmami.

Kampaň Rychlokuřata je v plném proudu a již se podařilo získat mnoho firem pro myšlenku zajistit kuřatům lepší životy. Je však třeba pokračovat dál. Hledáme proto posilu do našeho kampaňového týmu, která bude udržovat mailovou a telefonickou komunikaci se zástupci potravinářských společností, supermarketů, restaurací či drůbežáři, a na domluvených schůzkách s nimi jednat o ukončení prodeje a chovu rychle rostoucích kuřat.

Pokud máte rádi výzvy, jste komunikativní, dokážete si stát za svým, ale nechybí Vám ani cit pro diplomacii, je tato pozice přesně pro Vás.

Požadavky na pozici

Koho hledáme?

Vzhledem k tomu, že práce na kampaních za práva zvířat je poměrně specifická, není nutně potřeba mít předchozí zkušenosti s jednáním s firmami a prosazováním zájmů zvířat. Oceníme však asertivitu, dobré komunikační dovednosti, schopnost naslouchat i hledat řešení a spolupracovat v týmu. Především však hledáme někoho, komu záleží na životních podmínkách zvířat a má touhu se zasazovat o jejich zlepšení.

Co by Vám nemělo chybět?

  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

  • reprezentativní vystupování

  • asertivita a vytrvalost – firmám je někdy potřeba se opakovaně připomínat

  • komunikativní angličtina

Proces náboru

Co Vám nabízíme my?

  • jedinečnou a smysluplnou práci v týmu super lidí zapálených pro ochranu zvířat

  • práci na částečný úvazek (0,5)

  • zázemí pražské kanceláře, i částečnou možnost homeoffice – není potřeba bydlet v Praze a do kanceláře docházet denně, ale rádi se v týmu scházíme osobně

  • stravenky, dotovanou Multisport kartu za 300 Kč měsíčně, dobrou kávu v kanceláři

V případě zájmu o spolupráci prosím přiložte:

  1. své CV

  2. volitelně video, ve kterém se představíte a během maximálně jedné minuty vysvětlíte, proč bychom zrovna Vás měli pozvat na pohovor (pokud se na video necítíte, domluvíme si společně krátký představovací videohovor na max 10 minut)

  3. e-mail pro Nestlé, kde se této společnosti ptáte na jejich přístup k životním podmínkám kuřat v jejich dodavatelských řetězcích a snažíte se s nimi domluvit schůzku (textový dokument obsahující jak znění emailu, tak název předmětu)

(Video vložte jako odkaz do kolonky Web a e-mail pro Nestlé nahrajte namísto motivačního dopisu.)

Uzávěrka přihlášek je 11. června 2023 23:59. (Pokud na tento inzerát narazíte pozdě, můžeme přihlášku výjimečně přijmout i po termínu, v takovém případě volejte 776 892 466).

Nekompletní přihlášky bohužel nebudeme posuzovat.