Tato pozice již není k dispozici.

PPC Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Do Digital Ads Campaigns týmu, který je součástí performance marketingu, hledáme nového člena na pozici Digital Ads Specialist. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti nejen s PPC, ale i širší rozhled v různých oblastech marketingu a chtěl by využít své zkušenosti v naší rychle rostoucí a dynamické společnosti.

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů, kosmetiky, beauty a zdraví v Evropě. Jsme ve 27 zemích, a to nejen online. Do budoucna máme ambici stát se číslem jedna celosvětově. Chtěl bys být u toho s námi?

Jak bude tvoje práce vypadat?

  • Budeš se věnovat primárně kampaním v Google Ads – Display, Remarketing, Demand Gen, App, Youtube ads a dalším.
  • Budeš aktivně spolupracovat na kampaních s našimi partnery, mezi které patří i známé beauty houses jako Estée Lauder, Loreal či Coty.
  • Vše, co nastavíš bude potřeba optimalizovat, vyhodnocovat a reportovat.
  • Dostaneš možnost pracovat se zajímavými reklamními rozpočty.
  • Dozvíš se o různých alfa a beta verzích kampaní v Google Ads či jiných systémech mezi prvními a taky si je budeš moct vyzkoušet.

Koho hledáme?

  • Práci s Google Ads zvládáš na jedničku.
  • Zkušenosti s Microsoft Ads jsou výhodou.
  • Rozumíš si s čísly a máš analytické myšlení.
  • Jsi open-minded, rád zkoušíš nové věci a nebojíš se testovat.
  • Jsi zodpovědný a je na tebe spoleh.
  • Máš angličtinu alespoň na úrovni B2.

Na co se můžeš těšit?

  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick Days.
  • Kvartální prémie.
  • Výhodný mobilní tarif.
  • Slevy na nákupy v Notinu.
  • Multisport karta.
  • Možnost home-officu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Skvělou kariérní příležitost – pracovat v jednom z největším eshopů v Evropě.
  • Vzdělávání prostřednictvím školení, konferencí, prezentací a dalších aktivit.