Strategic Buyer

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Vítej u nás, kde #newme není jen heslo – je to vize! Jsme #notinopeople, komunita lidí s vášní pro beauty & health a odhodlání posouvat hranice e-commerce. V Notinu nečekáme na příležitosti – vytváříme je a díky tomu jsme se stali jedničkou v Evropě na poli e-commerce v naší oblasti. Úspěšně měníme pohled na krásu a sebevědomí milionům zákazníků již ve 27 zemích a tím nekončíme. Naše ambice neznají mezí, a tak pokud i ty míříš vysoko, vítej mezi svými!

Hledáme proaktivního business orientovaného člověka, který bude svědomitě spravovat své portfolio. Nebudeš pouze doplňovat skladovou zásobu, budeš i hledat příležitosti, jak dosáhnout ideálního výsledku třeba tím, že oslovíš nové dodavatele a získáš lepší nabídky. Přihlas se a objev svůj pravý potenciál v Notinu. #newme

Co budeš mít na starosti?

  • Budeš zodpovídat za svěřené portfolio značek a jedním z hlavních úkolů bude zajistit, aby správné zboží bylo ve správný čas u nás na skladě.
  • Starat se budeš také o držení ideální skladové zásoby. Budeš proaktivně vyhledávat nejlepší způsoby, jak toho dosáhnout.
  • Tvoje role bude hodně o komunikaci, budeš komunikovat s dodavateli z celého světa (anglicky, online cally, maily i osobně) a zároveň i s ostatními odděleními v Notinu (sklad, fakturační oddělení, ostatní týmy nákupčích, dodavatelské reklamace, produktové, zákaznická péče).
  • Neustálý monitoring trhu, vyhodnocování nabídek alternativních dodavatelů.
  • Přípravu podkladů pro obchodní jednání i vyjednávání.
  • Zpracování analýz, statistik stavu skladu, predikcí a vyhodnocování kontrolních reportů.
  • Řešení nejrůznějších nestandardních situací nejen s dodavateli.

Jak si tě představujeme?

  • Ideálně máš zkušenosti s nákupní či obchodní pozici.
  • Komunikace je tvou devízou, dokážeš nenásilně prosadit svůj názor, navázat dobré vztahy, nebojíš se ani vyjednávat a asertivní komunikace ti není cizí.
  • Jsi analytický typ – za čísly vidíš příležitosti, máš business myšlení a baví tě pracovat s Excelem.
  • Angličtina je pro nás must have. Domluvíš se tak dobře, že jsi schopný vyjednávat v angličtině– B2 minimálně (písemně i ústně).
  • Jsi pečlivost sama, neuteče ti žádný deadline, dokážeš si skvěle zorganizovat čas a efektivně prioritizovat zadané úkoly.
  • Jsi týmový hráč a chápeš, že úspěch jednoho = úspěch všech.
  • Máš rád výzvy a práci v neustále se měnícím, dynamickém prostředí.

Za co máš u nás plus?

  • Zkušenost s péčí o dodavatele/klienty.
  • Za znalost e-commerce a beauty trendů.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Možnost kariérního růstu v dynamickém prostředí firmy, která je lídrem ve svém odvětví a neustále roste.
  • Odborný rozvoj prostřednictvím školení, konferencí, interních a externích vzdělávacích programů a dalších aktivit.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně 25 dnů dovolené, 2 sick days a systému Cafeterie poskytujícího 1600 Kč měsíčně v prvním roce a 2000 Kč od druhého roku dále, které lze využít na stravenky nebo na pořízení Multisport karty.
  • Slevy na produkty Notina a také slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.