Tato pozice již není k dispozici.

Infrastructure Locality Specialist

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Notino je v současné době evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky, přičemž z našich balíčků se těší lidé již v 27 zemích Evropy. Na tento růst reaguje i naše IT oddělení, a proto nyní hledáme dalšího šikovného kolegu na pozici Infrastructure Locality Specialist.

O nás

  • Spravujeme přes 3000 koncových zařízení a přes 3000 mobilních zařízení.
  • Přibližně 70 nových kolegů pak měsíčně nastoupí přímo k nám na centrálu. Práce je tedy hodně a je velmi různorodá.
  • Společně spolupracujeme na administraci infrastruktury firmy v 35 geograficky oddělených lokalitách (tisíce koncových stanic a virtuálních serverů).
  • Zabezpečujeme chod všech firemních office, distribučních center a prodejen.
  • Náš tým se za poslední 5 let rozrostl z 5ti lidí na 20 lidí, kdo by nechtěl být ve třetí desítce?

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • Instalace a konfigurace PC, tenkých klientů, notebooků, tiskových zařízení, kamerových systémů, videokonferenčních zařízení, MDM a Wi-Fi zařízení.
  • Nebudeš jen IT administrátor, poznáš do hloubky AD, DHCP, DNS, DFS, backup, O365, virtualizační prostředí VMware, monitoring.
  • Sáhneš si i na analýzu zabezpečení koncových stanic pomocí machine learning.
  • Budeš se podílet na nasazování nových technologií.
  • Podíváš se i po našich lokalitách po celé Evropě.
  • Staneš se oporou našich kolegů přes ticketovací portál.
  • Evidence veškerého IT vybavení pro lepší správu a přehlednost.

Koho potřebujeme?

  • Někoho, kdo má rád svou práci stejně jako my a stojí nohama pevně na zemi.
  • Kolegu, který má prokazatelné zkušenosti se správou IT zařízení.
  • Osobnost, které vyhovuje svoboda v práci a neformální jednání.
  • Předpokládáme dobré komunikační schopnosti, které využiješ při poskytování podpory kolegům.
  • Vyžadujeme proaktivní a samostatný přístup k práci.
  • Člověka, který má řidičák skupiny B (aktivní řidič).
  • Někoho, komu není cizí manuální práce.
  • Toho, který má chuť se vzdělávat a každý den učit něco nového.
  • Minimální jazyková úroveň angličtiny B1 mluvenou i psanou formou

A co za to?

  • Profesní růst, naše infrastruktura roste raketovým tempem a tím se zvyšují nároky na zavádění nových technologií a technických řešení. Ty budeš součástí návrhu těchto řešení.
  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick Days.
  • Firemní telefon, notebook, výhodný mobilní tarif.
  • Fruit days, little extras.
  • Slevy na nákupy v Notinu.
  • Cafeterie benefitů, kde si můžeš vybrat v různých formách 1600Kč měsíčně (Mutisport karta, stravenky, partnerské spolupráce a jiné volnočasové benefity).
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Krásné kanceláře, kde si můžeš s kolegy zahrát pinec, fotbálek nebo Tekkena na PS4.
  • Skvělou kariérní příležitost – pracovat v jednom z největším eshopů v Evropě.
  • Vzdělávání prostřednictvím školení, konferencí, prezentací a dalších aktivit.

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pošli nám své CVčko nebo místo něj vlož odkaz na Tvůj LinkedIn s kontaktem :-)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • Aeven Czech Republic
    Aeven Czech Republic

    Ostrava · Brno · Prague

    Plný úvazek
    Možnost pracovat částečně z domova