Hledáme juniorního Beauty Konzultanta do Notino na Florentinu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Co tě u nás v roli Beauty Konzultanta bude čekat?

  • úkolem Beauty konzultanta je s nadšením pomáhat našim zákazníkům plnit jejich přání a každý nákup měnit v jedinečný zážitek
  • pro naše zákazníky se staneš průvodcem světa parfémů, dekorativní, pečující a vlasové kosmetiky
  • budeš se věnovat i zákazníkům e-shopu při výdeji jejich objednávek
  • budeš se podílet na dosahování plánovaných měsíčních cílů prodejny
  • nebudeš pracovat jen na prodejní ploše ale i ve skladu pobočky; na příjmu zboží, naskladňování a doplňování zboží přímo na prodejně
  • samozřejmostí je u nás i úklid a starost o pobočku a její zákulisí, abychom se tam dobře cítili jak my, tak i naši zákazníci
  • odměníme tě produktovým & procesním školením nebo třeba workshopem zaměřeným na prodejní dovednosti

Co potřebuješ k tomu abys zapadl do našeho tým a zazářil?

  • s nadšením sleduješ nové trendy a novinky v oblasti beauty
  • jsi týmový hráč a chceš vytvářet příjemné prostředí pro tvé kolegy i naše zákazníky
  • nechybí ti profesionální přístup a reprezentativní vystupování
  • pokud máš zkušenosti z retailu a znáš základní KPI, tak to pro tebe bude výhodou
  • jsi časově flexibilní - naše prodejny mají otevřeno i přes víkend
  • výhodou je pro nás angličtina - v prodejně nás občas navštíví i cizinci
  • a v neposlední řadě, že jsi člověk, který má chuť dále se vzdělávat a rozvíjet své schopnosti

A co ti Notino může nabídnout?

  • práci na plný úvazek pro evropskou jedničku v online beauty světě
  • motivující individuální bonusový systém
  • širokou škálu školení: produktové & procesní … až po školení osobního rozvoje
  • Multisport kartu
  • stravenkovou kartu (80 Kč a plně hrazené)
  • profesní růst
  • VIP ceník = zaměstnanecká sleva na všechny produkty na našem e-shopu notino.cz
  • příspěvek na odívání (6 000 Kč ročně)
  • balíčky plné produktů jednou za 3 měsíce
  • možnost zapojit se do soutěží přímo na pobočce
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • 20 dní dovolené - po prvním roce u nás dokonce 25 dní dovolené
  • možnost vybrat si výplatu kdykoliv, vše jednoduše přes webovou / mobilní aplikaci