Tato pozice již není k dispozici.

Pracovník údržby budov/Facility maintenance worker

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

POSLÁNÍ POZICE:

Zabezpečovat preventivní údržbu na výrobních a nevýrobních zařízeních a na VTZ prostřednictvím interních a externích zdrojů, organizovat a řídit technické aktivity tak, aby byla zabezpečená plynulost výroby, výrobních zařízení a příslušných technických zařízení budov.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

• Samostatně vykonávat základní údržbářské práce na budovách a v areálu závodu podle svojí odbornosti (malířské, lakýrnické, topenářské, instalatérské, stavební, zámečnické) na základě přidělených aktivit nadřízeným pracovníkem
• Zabezpečovat aktivity v areálu závodu jako je čištění komunikací, sekání porostů, odklízení sněhu a náledí, čištění dešťových vpustí na komunikacích i střechách budov
• Zabezpečovat vykonání aktivit na klimatizačných jednotkách - mokré a suché čistení klimatizačních jednotek, výměna filtrů a rukávů
• Zabezpečovat čistotu kanalizačních vpustí a odtokových žlabů
• Zabezpečovat stěhovací páce v budově a v areálu závodu
• Pomáhat při vykonávání prací třetími stranami
• Striktní dodržování zásad Work Order managementu: převážně se jedná o legislativní řízení aktvit vyhrazených zařízení a na budovách do Globe systému
• Dodržovat všechny bezpečnostní a kvalitativní interní předpisy požadované pro výkon dané práce

HODÍTE SE K NÁM, POKUD MÁTE:

• Zkušenost z obdobné pozice a s koordinací externích firem
• Zkušenosti ze stavebních činností, samostatně prováděných montážních prací, zkušenosti v oboru instalatérství, suché stavby, zednictví, manuální zručnost v obrábění kovů a jiných materiálů
• Ochota přizpůsobit se novinkám a přijímat změnu
• Spolehlivost, pečlivost, preciznost
• Velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost a flexibilita
• Vhodné i pro absolventy po vyučení s chutí tyto práce vykonávat a naučit se nové práce pod odborným dohledem

CO VÁM MŮŽEME NABÍNOUT?

• 25 dní dovolené v roce
• Roční bonus 6,5 %
• Sick days dle interních pravidel
• Příspěvek zaměstnavatele na PP nebo ŽP po třech měsících trvání pracovního poměru
• Dotované stravování
• Občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)
• Benefitní systém Cafeteria
• Podporu pro další vzdělávání
• Další benefity dle interních směrnic společnosti

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Vyhrazený čas na inovace