Tato pozice již není k dispozici.

Interní trenér pro údržbu a koordinátor praxe žáků

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Na čem budete pracovat

Hlavní odpovědnosti v oblasti praktického vyučování žáků:

  • Zajištění poskytování praktického vyučování pro žáky, ve kterých žáci získají dovednosti, znalosti a kompetence nezbytné pro uplatnění na trhu práce.
  • Plánování a příprava praktického vyučování, tvorba obsahu praktického vyučování.
  • Spolupráce při přípravě postupů pro ověřování získaných dovedností žáků.
  • Koordinace praktické výuky žáků, přidělování práce žákům, vedení žáků v praktické výuce.
  • Vedení žáků v praktické výuce, sledování a hodnocení pracovní činnosti žáků, dodržování bezpečnosti a pracovních postupů.
  • Příprava podkladů pro hodnocení žáků a pro materiální a finanční zabezpečení žáků.
  • Spolupráce s interními trenéry, mistry, učiteli odborného výcviku, školou.

Hlavní odpovědnosti v oblasti zaučování interních zaměstnanců:

  • Řízení kompetencí pracovníků údržby ve spolupráci s mistry.
  • Provádí školení vybraných metodik.
  • Plánování, zajišťování a koordinace rozvoje kompetencí pracovníků údržby.
  • Aktualizace záznamů o školení (Matice kompetencí a adaptační plán).
  • Zpracování tréninkových materiálů a jejich aktualizace.

Místo výkonu práce – Olomouc.

Jedná se o práci na plný úvazek.

Nezaujalo Vás to? Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz

Zaujalo Vás to? Čtěte dál!

Klíčové znalosti, dovednosti a zkušenosti

  • SŠ nebo VŠ vzdělání - technického směru (výhodou)

  • Ochota a schopnost předávat znalosti a dovednosti

  • Komunikační a prezentační dovednosti

  • Organizační a koordinační schopnosti, empatie, trpělivost, sebeovládání

  • Znalost legislativních předpisů upravujících praktickou výuku

  • Schopnost převzít odpovědnost za vzdělávání

  • Schopnost individuálního přístupu k osobnosti žáka

  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2) - výhodou

  • Zkušenosti v pozici Mistr odborného tréninku - výhodou

  • A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě; učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají; přizpůsobovat se změnám (tak, jak se mění svět, mění se i naše práce); komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích; zvládat stres, občas se mu prostě nevyhneme (stejně jako v životě); a hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat, nehledají výmluvy, ale řešení problémů, a váží si své práce!

Benefity

Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus, příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu
  • Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Odměna dárcům krve až 4 000 Kč
  • Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
  • Masáže
    …především ale fajn kolektiv a práci tam, kde to voní čokoládou!

Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění – až 1 200 Kč
    Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace či pro mimořádné závažné případy – až 20 000 Kč

Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:

  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus 7200 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně
  • Návratné bezúročné půjčky až do výše 40 000 Kč
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu až 24 500 Kč
  • Slevy a nabídky jiných společností – speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilu

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce
    1. plat
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Profesní/osobní kouč
  • Vyhrazený čas na inovace