Tato pozice již není k dispozici.

Factory Controlling Specialist

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDETE PRACOVAT

- Příprava rozpočtů a revize nákladů závodu

  • Příprava simulací a kalkulací závodových nákladů pro nové výrobky
  • Příprava a zpracování měsíční uzávěrky a variance
  • Příprava interních reportů
  • Kontrola čerpání nákladů
  • Řízení procesu inventur
  • Správa dat a položek v SAP

POŽADAVKY

  • VŠ ekonomického nebo technického směru
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Výborná znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou
  • předchozí zkušenost na pozici kontrolora v korporátním prostředí výhodou
  • schopnost finanční analýzy a pečlivost
  • zaměření na výsledek, časová flexibilita, odolnost vůči stresu
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu
  • Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Odměna dárcům krve až 4 000 Kč
  • Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
  • Masáže

    Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):
  • Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění – až 1050 Kč
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace – až 20000 Kč
  • Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy – až 20000 Kč

    Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:
  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus – 4800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně
  • Návratné bezúročné půjčky – až do výšky 40000 Kč
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu – až 24500 Kč
  • Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi
  • slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
    pro-mlade;profesionalove

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce