Tato pozice již není k dispozici.

Specialista finančního controllingu - Graduate Program

Prague
Plat: 35K až 50K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Nestlé Slovensko

Pozice

Popis pozice

Zapoj se do našeho Graduate programu v oddělení financí, který ti umožní vyzkoušet si během 2 let různé pozice ve finančním kontrolingu. Během programu získáš komerční vhled do našeho podnikání, budeš pracovat v týmu i individuálně, budeš mít příležitost ukázat iniciativu a obhájit si svá rozhodnutí. Při tom všem budeš mít možnost pracovat na svém rozvoji, tvořit si svůj “network”, sledovat svoje silné stránky a ujasnit si oblast financí, kde budeš chtít rozvíjet svoji kariéru do budoucna.

MODULY ROZVOJE:

SALES CONTROLLING
• Zažij každodenní rutinu v prodejním kontrolingu. Neboj, nebudeš jen aktualizovat reporty, ale budeš spíš využívat data pro diskusi s kolegy s cílem dosáhnout lepších prodejních výsledků.
• Staň se klíčovou osobou v rozhodovacím procesu prostřednictvím poskytování vhledů na základě vyhodnocení promo aktivit, které budeš vytvářet.
• Zažij atmosféru v prodejním týmu z pohledu financí a spolupracuj s ním na předpovědích prodejů.
• Seznam se se způsoby práce a praktikami mezi různými trhy prostřednictvím analýzy prodejních nákladů.

BUSINESS CONTROLLING
• Zažij každodenní rutinu v Business Controllingu.
• Spolupracuj na inovacích a renovacích portfolia a výpočtech P&L.
• Podílej se na rozhodování o uvedení nových produktů na trh.
• Podporuj marketingové manažery při vytváření různých scénářů tvorby cen a struktury portfolia s cílem přinést nejziskovější řešení.
• Pracuj na měsíčních reportech a schvalování návrhů cen.

DECISION SUPPORT
• Získej pochopení celkového korporátního kontrolingu, procesů ve firmě a získej ucelený businessový pohled na Nestlé.
• Podílej se na reportech při ukončení finančních období (měsíc, kvartál, rok).
• Podílej se na různých projektech nebo veď menší projekty.
• Podílej se na přípravě a pravidelné aktualizaci standardizovaných reportů.
• Zapoj se do měsíčního forecastovacího procesu, konsolidace vstupů a komunikace se zúčastněnými stranami.

TVŮJ PROFIL:

• 1+ let zkušenost z obdobné pozice nebo absolvent s pracovní zkušeností při studiu
• Analytické schopnosti
• Excel & PowerPoint
• Orientace na výsledek
• Schopnost pracovat samostatně
• Všímavý k detailům
• Proaktivní, výborné komunikační a interpersonální dovednosti, týmový hráč
• Otevřená mysl a schopnost řešit problémy
• Výborná angličtina

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT:

• Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
• Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
• Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
• Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Tebe!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova