nangu.TV

nangu.TV

Service Delivery Manager

  • Plný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Praha
  • Maturita
  • > 5 let

Společnost

nangu.TV

nangu.TV

  • IT / Digital

  • Praha
  • Maturita
  • > 5 let

Tato pozice byla obsazena!

Česká softwarová firma nangu.TV zajišťuje technologický vývoj, funkcionality a provoz IPTV / OTT platformy, kterou v Evropě denně používá přes 1 milion uživatelů. V tomto dynamickém odvětví působí od roku 2004. Svého času start-up s cílem “vyrobit něco hezkého” si postupně vybudoval pozici lídra na českém a slovenském trhu a úspěšně expanduje i ve střední a východní Evropě. Spolupracují s největšími hráči na trhu, s telekomunikačními operátory a poskytovateli internetu, nabízejícími interaktivní televizní vysílání jako klíčovou službu: Orange, O2, T-Mobile, Swisscom Broadcast aj. Největší výzvy přicházejí se sportovními událostmi, jako je třeba fotbalová Liga mistrů, kdy se přenáší stovky gigabitů až terabity dat za sekundu a v jeden okamžik se musí obsloužit statisíce uživatelů!

Popis pozice

V nangu.TV je každý den výzvou. Z Karlína měníme svět interaktivní televizní zábavy.

Máš zkušenost s projektovým managementem a service delivery pro externí zákazníky?
Orientuješ se na včasné a plynulé dodávky jednotlivých fází projektu a spokojený zákazník je pro tebe prioritou?

Čeká tě důležitá role a zajímavá náplň práce:

Budeš působit jako Single Point of Contact pro zákazníka, pro řízení dodávek nových požadavků a releasů, včetně ongoing supportu stávajícího řešení platformy. Díky tobě naši zákazníci budou dostávat včasné a plynulé dodávky jednotlivých fází projektu produktu nangu.TV.

Co bude tvým úkolem?

zajišťovat komplexní péči o zákazníka v post-projektové fázi (velmi důležitá bude správná a včasná odezva na incidenty, plánování a řízení prací běžné údržby IPTV - OTT platformy a jiných servisních akcí, řešení eskalací ze strany zákazníka);
pravidelně komunikovat s klíčovými stakeholdery na straně zákazníka (osobní schůzky, telekonference, workshopy);
k zákazníkům reportovat provozní stav platformy ve formě měsíčních a kvartálních Status reportů.
podporovat pre-sales a sales fázi poskytováním relevantních informací (na základě předchozích zkušeností umět odhadnout náročnost projektu);
definovat projekt, jeho náplň a časový plán, se všemi zainteresovanými stranami (se zákazníkem a interně s jednotlivými teamleadery) a komunikovat s cílem efektivně splnit zadání projektu a plné provozuschopnosti IPTV – OTT platformy;
sledovat průběžné plnění projektu a proaktivně upozorňovat na rizika, která mohou v jednotlivých fázích nastat a navrhovat řešení pro jejich eliminaci;
řídit třetí, či jinak zainteresované, strany na projektu nebo provozu TV platformy.
realizovat administrativní podporu projektu (projektovou dokumentaci včetně projektového plánu);
reportovat průběžné plnění projektu;

Vítané zkušenosti

Jak si tě představujeme:

• ideální by byla praxe 5 a více let v oblasti řízení projektů softwarového vývoje (ne krabicového SW) nebo IT dodávek ve firmách zaměřených na výkon, v oblasti IPTV / Telco / SW;
• máš zkušenost s project managementem a nebo service delivery pro externí zákazníky;
• orientuješ se v metodikách PRINCE2, PMI, ITIL a dokážeš je použít v praxi;
• k řešení problémů a vzniklých situací přistupuješ systematicky, umíš převzít zodpovědnost;
• tvojí silnou stránkou je jasná a korektní komunikace, zejména při sdělování nepříjemných faktů, otevřenost a velmi dobrá schopnost vycházet s lidmi;
• nechybí ti odvaha, ale ani schopnost uznat chybu;
• ovládáš angličtinu v psané i v mluvené formě (požadujeme min. úroveň B2);
• vlastníš řidičské oprávnění sk. B – jsi aktivní řidič.

Čím nás určitě zaujmeš:

• nadšením do nejnovějších technologií a schopností jim porozumět;
• zájmem si znalosti prohlubovat a rozvíjet se;
• dokážeš tzv. naskočit do rozjetého vlaku a rychle se učíš nové věci;

V nangu.TV se můžeš těšit na:

ojedinělý a úspěšný produkt, který v Evropě denně používá přes milion uživatelů;
silné know-how, nejnovější technologie, nadšení pro to, co děláme;
nadstandardní podporu v profesním růstu (konference a školení dle vlastního výběru v rámci celé Evropy, kurzy cizích jazyků);
nekorporátní prostředí, plochou organizační strukturu, stabilitu české renomované firmy;
neformální a přátelskou atmosféru, bezva kolektiv kolegů a kolegyň;
work-life balance, core pracovní doby 10 – 16 h, možnost homeoffice, 25 dní dovolené, sick days, aj.;
k platu finanční odměnu a pestrou škálu benefitů – proplacení ročního kupónu na MHD, mobilní telefon, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny;
chutnou kvalitní kávu po celý den a bez limitu, pravidelné firemní snídaně, čerstvé ovoce;
• posezení na střešní terase s výhledem, relax room s retro gameskami, šipky;
• podporu sportovních aktivit, nevíkendové teambuildingové a incentivní akce, LAN party a KINOvečery s občerstvením;
atraktivní kanceláře v moderní ekologické budově AFI Karlín Butterfly, pár minut od centra s možností parkování.

Proces náboru

Čeká tě výběrko s HR Managerkou a Head of Delivery. Rádi tě v nangu.TV provedeme. Necháváme si pár dní na rozmyšlenou, ale vždy se v případě oboustranného zájmu snažíme o brzké zaslání nabídky. Že je to na tebe moc rychlé? Před podepsáním smlouvy můžeme naplánovat job shadowing.

Zaujala tě naše pozice Services Delivery Manager? Neváhej a ozvi se nám!

nangu.TV

nangu.TV

  • Praha
  • Maturita
  • > 5 let
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků