Programátor/Analytik

  • Plný úvazek
  • Pardubice
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • Magisterský stupeň vzdělání
  • > 2 roky

Společnost

MULTIMA

MULTIMA

  • Software
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Pardubice

Společnost MULTIMA je mezinárodní poskytovatel komplexních ICT řešení a specialista na vývoj a implementaci softwarových produktů. V portfoliu má desítky produktů, služeb a řešení pro všechny myslitelné potřeby klientů z různých oborů podnikání, specializace či velikosti. A ty, které tam nemají, v krátkém čase a na míru rádi vytvoří.

MULTIMA je ryze česká firma. Vznikla v roce 1996 s jasným cílem – dělat IT řemeslo s láskou. A toho se drží dodnes. S tím rozdílem, že dnes stále častěji přicházejí s vlastními návrhy. Hlavním hnacím motorem společnosti jsou lidé, kteří se nebojí použít mentální sílu a vizionářský entusiasmus. Systémy nestaví jen z předem připravených dílů. Využívají znalosti, zkušenosti i odvahu každého člena týmu, aby vyvinuli jedinečná řešení.

Se svými čtyřmi pobočkami a padesáti zaměstnanci nejsou žádný korporát. Na zbytečné procesy ve firmě nenarazíte. Naopak je tady relativně volnost dělat věci tak, jak cítíte, že jsou správně. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova i zkrácené úvazky patří k jedněm z nejoblíbenějších benefitů v MULTIMĚ a jsou skvělým prostředkem jak vyvážit pracovní i osobní život.

Popis pozice

Pro projekty primárně v oblasti pojišťovnictví hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor/Analytik. Na této pozici budeš vyvíjet aplikace převážně na back-endu. Zároveň se můžeš podílet na technologickém směřování a adopci nových technologií a knihoven.

Co budeš dělat:

  1. Vytvářet analýzy požadavků zákazníka.
  2. Pracovat s daty v logických souvislostech.
  3. Vyvíjet aplikace, webové služby a testy primárně na back-endu.
  4. Spolupracovat na výběru technologií a přípravě architektury a analýz aplikací.

Vítané zkušenosti

Co bys měl/a umět a znát

  • Měl/a bys mít vysokoškolské vzdělání v IT oboru.
  • Jazyk SQL (T-SQL) pro práci s daty.
  • Jazyk Java + Spring Framework.
  • Pasivní znalost AJ (technická angličtina).

Výhodou je znalost:

  • oblasti pojišťovnictví nebo praxe na podobné pozici
  • jazyka C# (.NET)
  • webových technologií (React, REST API, SOAP, XML, JSON)
  • verzovacího systému Git
  • principů automatizovaného testování (unit a integrační testy).

Jakou osobnost hledáme:
Hledáme někoho, kdo má dobré analytické dovednosti a logické uvažování, je schopný dotahovat věci do konce, je ochotný pracovat na sobě a učit se novým věcem, je týmový hráč a má silnou orientaci na zákazníka.

Proces náboru

Ve většině případů má náborový proces u nás 2 kola.

V prvním kole Tě čeká pohovor s manažerem zaměřený na technické znalosti. V druhém kole se uvidíš opět s manažerem a se zástupcem HR tentokrát to bude spíše o tvých představách o dané pozici a našich představách o vhodném kandidátovi.

Poznejte tým společnosti MULTIMA

Tento obsah je zablokovaný

  • Pardubice
  • > 2 roky
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků