Modul Servis

Právník - Specialista na obchodní a pojistné právo

  • Plný úvazek
  • Plzeň

  • Finance, Pojišťovnictví

  • Plzeň

Modul Servis s.r.o. je ryze česká nezávislá společnost, která od roku 2003 působí na tuzemském pojišťovacím trhu. Během let se její portfolio služeb rozrostlo i o další směry, jako je financování, rizikové audity a poradenství pro firmy. Pojištění a pojišťovací poradenství však nadále zůstává základním pilířem společnosti.

Svým klientům Modul Servis přináší srozumitelné a smysluplné služby bez kompromisů v jejich kvalitě. K vysoké profesionalitě napomáhá neustálé zvyšování odbornosti a kvalifikace zaměstnanců a také implementace moderních technologií a IT řešení. Příkladem může být nejpokročilejší systém pro autoprodejce pro pojišťování klientů na českém trhu.

Popis pozice

Chcete se stále vzdělávat v právnickém oboru a současně získat praxi v této oblasti? Patříme mezi největší makléřské společnosti v ČR a řešíme plno zajímavých situací u našich klientů. Práce u nás Vám umožní rozšířit své znalosti v rámci obchodního a pojistného práva. Staňte se součástí našeho týmu a najděte práci, která Vás bude bavit.

Pracovní náplň

  • Právní analýzy rizik, které hrozí klientům v jejich podnikání v kontextu vyhledání optimálního pojistného krytí.
  • Příprava srovnání pojistných podmínek a produktových podmínek v oblasti pojištění podnikatelů.
  • Formulace korektního hlášení pojistných událostí u složitých případů.
  • Pojistné právo obecně – práva pojišťovny, zprostředkovatelů a klientů.
  • Sledování judikatury v oblasti pojistného práva.
  • Zastupování klientů v případných sporech v oblasti obchodního práva, pojistného práva.
  • Spolupráce s advokátní kanceláří v Plzni.

Co nabízíme

  • Kompletní zaškolení. Neočekáváme, že už vše víte, chceme jenom Vaše odhodlání, zbytkem Vás provedeme.
  • Získáte specializaci v oboru, který bude v dalších letech velmi růst.
  • Přátelské pracovní prostředí v uznávané společnosti ve svém oboru.
  • Moderní a klimatizované prostory s možností parkování.
  • Pružná pracovní doba.

Vítané zkušenosti

Co požadujeme?

  • Jste absolventem nebo studentem posledních ročníků právnické fakulty.
  • Zajímáte se o právní problematiku.
  • Rádi rozšiřujete své znalosti v různých oborech práva – zejména obchodním a pojistném právu.
  • Jste komunikativní osoba, která se nebojí učit novým věcem.
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků