Skladník Möbelix Zlín
Möbelix

Möbelix

  • Plný úvazek
  • Plat od 27K Kč do 29K Kč / měsíc
  • Zlín

Společnost

Möbelix

Möbelix

  • Hromadná distribuce, Selektivní distribuce, Spotřební zboží
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Zlín

Poznáte je?

Möbelix je síť prodejen nábytku a bytových doplňků, která patří k rakouskému koncernu XXXLutz. První prodejna v Čechách byla otevřena v roce 2007, ze které se stalo 27 současných. Pobočky naleznete od Karlových Varů až po Košice.

Jsou moderní nejen ve výběru sortimentu, ale také v použití inovativních technologií. Prodejci jsou vybaveni tablety pro 3D plánování sedaček. Digitální záměr kuchyně zajistí co nejpřesnější údaje, které minimalizují riziko reklamace.

Möbelix
Chcete se dozvědět více o Möbelix?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Chceš mít jistou práci a férového šéfa? Do skladu ve Zlíně právě hledáme nové kolegy. Budeš zakládat do regálů a klecí, ale taky vyskladňovat. Nábytek není peříčko, proto budeš potřebovat dobrou fyzičku. Práce je jasné daná, na konci dne čistá hlava a na začátku měsíce jistota, že ti peníze cinknou na účtu.

CO BUDEŠ DĚLAT?

  • Zakládat do regálů a klecí.
  • Není to ale jen o ježdění na vozíku, zboží se musí taky vytahat.
  • Budeš vyskladňovat zboží zákazníkům, pomůžeš jim, prohodíš pár slov.
  • Komunikovat budeš také s dodavateli.
  • Dostaneš se i k montáži nábytku.

CO TI ZA TO NABÍDNEME?

  • Zaručenou práci a pěkný výdělek.
  • Dobrou partu - jsme k sobě féroví.
  • Pokud nemáš oprávnění na vozík, školení zajistíme a zaplatíme my.
  • Šéf stojí za námi a jeho slovo platí.
  • Až 25 dní dovolené.
  • Slevy na zboží.
  • Zapůjčení firmení dodávky zdarma.
  • Mzdu 27000 Kč - 29000 Kč

Požadavky na pozici

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ. Nábytek něco váží.
  • Umíš jednat s lidmi – zákazníkovi chceme pomoc a ne ho naštvat.
  • Alespoň trochu si rozumíš s počítačem.
  • Vyhovuje Ti práce v týmu a nechybí smysl pro humor.
Möbelix

Möbelix

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru