Möbelix

Möbelix

Přejezdový montér a dopravce Möbelix Praha Kolbenova

  • Plný úvazek
  • Plat od CZK 26K do CZK 28K / měsíc
  • Praha
  • Výuční list
  • > 1 rok

Společnost

Möbelix

Möbelix

  • Hromadná distribuce, Selektivní distribuce, Spotřební zboží
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Möbelix je síť prodejen nábytku a bytových doplňků, která patří k rakouskému koncernu XXXLutz. První prodejna v Čechách byla otevřena v roce 2007, ze které se stalo 23 současných. Pobočky naleznete od Karlových Varů až po Košice.
Jsou moderní nejen ve výběru sortimentu, ale také v použití inovativních technologií. Prodejci jsou vybaveni tablety pro 3D plánování sedaček. Digitální záměr kuchyně zajistí co nejpřesnější údaje, které minimalizují riziko reklamace.

Popis pozice

V MÖBELIX prodáváme nábytek - kuchyně, obýváky, sedačky, prostě vše, co patří k vybavení bytu. Zákazník chce mít zakoupenou kuchyň co nejdříve doma a pořádně smontovanou. Sedačku vynesenou, komodu složenou. A od toho jsme tady my, tým montážníků.

CO BUDEŠ JAKO DĚLAT JAKO PŘEJEZDOVÝ MONTÉR?

Montovat nábytek a kuchyně tam, kde zrovna bude potřeba.
Vypomáhat s logistikou všem 14 pobočkám na území ČR, poznáš spoustu super kolegů a nových přátel.
Budeš pořád v pohybu.
Není to jen o montáži, ale taky o rozvozech.
Nasbíráš mnoho zkušeností a v životě si pak poradíš se vším.
Pracovat budeš s nářadím Festool, Dewalt atd.
A taky je super jezdit s větším autem, než s osobákem (řidičák určitě máš).

JAK TO U NÁS CHODÍ?

Končíme, když je hotovo. Záleží na tom, jak nám to jde od ruky.
Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu. Když někdo potřebuje volno, musíme za něj zaskočit. Ale to samé můžeš čekat i Ty od nás.

CO TI ZA TO NABÍDNEME?

Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš.
Každý měsíc Ti peníze cinknou na účtu, i kdyby se dělo cokoli.
Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy, ty jsou volné vždycky.
Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým.
Zapůjčení firemní dodávky zdarma.
Věrnostní volno a jubilejní odměny.

Vítané zkušenosti

KOHO HLEDÁME?

Parťáka, který se chce učit.
Rád cestuješ? S námi se díky práci podíváš na nová místa a zákoutí celé ČR.
Pokud už jsi montoval, super. Stačí ale, když budeš zručný. Ostatní Tě naučíme.
Sedačku do osmýho? O.K. Je třeba to brát s humorem. Taháme těžký věci, nic pro slečinky.
Měl bys být důsledný a spolehlivý. Za odvedenou práci totiž neseme odpovědnost.

Möbelix

Möbelix

  • Praha
  • > 1 rok
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků