Tato pozice již není k dispozici.

Jsi ranní ptáče ? Baví tě kuchtit ? Tak zkus McDonald´s

Částečný úvazek
Most
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Pozice

Popis pozice

Hledáme parťáka, který chce pracovat!

Děláme ráno hezčím díky kvalitnímu občerstvení. Rádi Tě přivítáme do našeho týmu v prostorách kuchyně, který Tě vše potřebné naučí. Tvé pracovní zázemí by bylo v McDonald´s v Mostě.

Co od tebe očekáváme:

Rychlá příprava jídel je naše specializace pro všechny zákazníky, kteří se chtějí rychle a chutně najíst a Ty nám s tím pomůžeš. Tvým úkolem bude se zapojit do chodu restaurace a každé ráno připravit kuchyň. Naučíme Tě jak na kuchyni připravovat proslulé produkty z McDonald's. Rozhodně to nebude pro Tebe monotónní práce, jelikož se postupně budeš učit jednotlivá stanoviště a časem je střídat s tvými budoucími kolegy.

Do našeho týmu potřebujeme:

  • ukončenou povinnou školní docházku, bez které nelze nastoupit

  • když Ti nebude vadit pracovat v kolektivu a vzájemně si vypomáhat

  • chuť se učit novým věcem, které jsou pro práci potřeba

  • být na směně v 7:00 hodin!

  • občasná svolnost pracovat i o víkendu

Můžeš se těšit na:

  • nabízíme Ti dlouhodobou spolupráci, kde získáš nové zkušenosti

  • nástupní mzda je 122Kč/hod

  • příplatek 25% za práci ve svátek

  • výkonnostní prémie

  • při odpracování více jak 60hodin Ti přidáme 12,-Kč/hod

  • flexibilita směn = můžeš si plánovat směny podle svých potřeb

  • o svačinu si můžeš dopřát produkty z McDonald's s 50% slevou

  • autobusová zastávka v blízkosti

  • jistá výplata vždy na tvůj účet do 12. dne následujícího měsíce

  • benefitní slevy v telefonu, které můžeš využít v kterémkoliv McDonald's a u jejich partnerů

Zaujala tě tato nabídka?

Těšíme se na Tvou reakci, buď zde na inzerát, nebo nám volejte na 725 525 734.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti