Marketup

Marketup

Digital Project Manager

  • Plný úvazek
  • Praha
  • < 6 měsíců

Společnost

Marketup

Marketup

  • Marketing a komunikace, Organizace / Management

  • Praha

Marketup je pražská nezávislá digitální agentura, která se nachází na Andělu. Jejich tým denně pomáhá měnit online marketing významných českých i globálních značek. Ať už se jedná o digitální strategii, výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativu nebo datovou analytiku, vždy přijdou s řešením, které má pro klienta skutečný byznysový dopad. Každý den v Marketup přináší nové výzvy a úspěchy umí pořádně oslavit.

Popis pozice

Retail, finanční sektor, robotika i automobily. Máme klienty snad ve všech odvětvích českého a evropského byznysu. Díky tomu je naše práce pestrá a umožní ti posouvat se v oboru online marketingu a reklamy pořád dál. Přidej se do projektového týmu a řiď projekty pro klienty jako jsou třeba T-Mobile, A3 Sport, XXX Lutz, Decathlon, BMW Invelt nebo Člověk v tísni. Aktuálně hledáme projektového manažera pro výkonnostní klienty.

  • Víš, jaké taktiky a mediální kanály vybrat v kampani pro eshop a jaké metriky sledovat při vyhodnocování?
  • Umíš zpracovat mediaplán?
  • Dokážeš předem odhadnout relevantní KPIs kampaně pro klienta?
  • Máš praktickou zkušenost s online reklamními platformami?

Možná hledáme právě tebe!

Co tě v roli čeká?

  • Tvorba strategií a řízení projektů pro brandové i performance klienty.
  • Vedení specialistů na jednotlivých projektech.
  • Komunikace s klienty v průběhu trvání projektů.
  • Vyhodnocování a prezentování výsledků kampaní.

Co u nás získáš?

  • Budeš pracovat na zajímavých klientech. Mezi klienty máme velké značky a e-shopy z různých odvětví jako jsou třeba BILLA, T-Mobile, A3 Sport, Hamé, Decathlon, BMW Invelt, Člověk v tísni, Oriflame, Häagen-Dazs a desítky dalších.
  • Rádi zainvestujeme do tvého rozvoje a vzdělávání, nabízíme školení soft i hard skills.
  • Získáš svobodu a flexibilitu, které jsou k pracovní pohodě klíčové.
  • Dáme ti možnost přednášet na univerzitách a vést juniornější kolegy.
  • Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat. Podle toho ti přidělíme relevantní projekty.

Co dostaneš navíc?

  • multisport kartu
  • firemní auto
  • profesní vzdělání
  • jazykové kurzy
  • práci odkudkoli
  • osobní rozvoj
  • zahraniční konference

Vítané zkušenosti

Jaké máme požadavky?

  • Vyznáš se v digitálních taktikách a kanálech.
  • Analytické myšlení ti není cizí a baví tě práce s daty.
  • Zodpovědnost máš v krvi. Umíš hlídat cíle a odolávat stresu, zvládneš mít na starosti více klientů najednou a nehroutíš se, když se práce nakupí.
  • Jsi profík, dokážeš jednat na vysoké úrovni a máš ambice pracovat se zahraničními klienty.
  • Pomůže ti i vzdělání v marketingu, médiích, byznysu nebo příbuzných oborech.
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků