Marketup

Marketup

Marketing & PR Manager

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Počáteční datum:
  • Plat od CZK 45K do CZK 60K / měsíc
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • > 4 roky

Společnost

Marketup

Marketup

  • Marketing a komunikace, Organizace / Management
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Marketup je pražská nezávislá digitální agentura, která se nachází na Andělu. Jejich tým denně pomáhá měnit online marketing významných českých i globálních značek. Ať už se jedná o digitální strategii, výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativu nebo datovou analytiku, vždy přijdou s řešením, které má pro klienta skutečný byznysový dopad. Každý den v Marketup přináší nové výzvy a úspěchy umí pořádně oslavit.

Popis pozice

Tvá role

MarketUP roste a posiluje své řady. Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Marketing & PR Manager, který posune obraz naší značky na úroveň těch nejlepších na trhu. Pokud tě baví komunikace s lidmi, zajímáš se o digitální marketing, jsi kreativní a dokážeš prosazovat vlastní nápady, pak hledáme právě tebe!

Tvým úkolem bude vytvořit strategii a následně realizovat marketingové a PR aktivity pro naši agenturu. Role je to samostatná, pestrá a komplexní. Reportovat budeš přímo CEO Miroslavovi Královi a na starost dostaneš následující oblasti.

  • Strategie a obsah pro sociální sítě, blog a web agentury
  • Zajištění článků, obsahu a PR zpráv v relevantních médiích
  • Vytváření case studies
  • Správa corporate identity
  • Digitální kampaně agentury ve vyhledávačích a na dalších platformách
  • Event management: workshopy a akce pro klienty, účast na oborových konferencích
  • Employer branding

To vše ve spolupráci s vedením agentury, copywritery, grafiky, art directory a dalšími kolegy. Vedle koordinace jednotlivých aktivit se budeš částečně podílet také na tvorbě obsahu.

Proč MarketUP?

  • Dáme ti volnost a zároveň tě budeme zcela podporovat v tom, co děláš. Rádi zainvestujeme do tvého rozvoje a vzdělávání, ať už se jedná o nejrůznější workshopy, školení nebo kurzy.
  • Práce je to někdy náročná, ale nikde jinde nenajdeš tolik lidí, kteří chtějí posouvat svůj obor a být v něm nejlepší.
  • Umožníme ti dostat se k významným projektům, spolupracovat se špičkami z oboru nebo nahlédnout do přípravy a realizace velkých kampaní.
  • Výběrko používáme i na klienty. Červenou u nás mají společnosti, které se zabývají tabákovým průmyslem, tvrdým alkoholem, zbraněmi, půjčkami s extrémně vysokým úrokem a hazardními hrami.
  • Sportujeme, bavíme se a pijeme ať už jsou to akce formální či neformální, vždycky se najde někdo, kdo si s tebou zahraje v práci fotbálek, po práci zajde na pivo nebo v polední pauze do gymu.

Vítané zkušenosti

Co očekáváme?

  • Chuť vzít si pod sebe značku MarketUP a udělat s ní díru do světa
  • Cit pro tonalitu, jazyk a sdělení
  • Prokazatelnou zkušenost se strategií pro tvorbu PR obsahu pro digitální i tradiční média
  • Praxi s PR & marketingem pro významnou značku
  • Perfektní znalost českého jazyka a radost z práce s textem
  • Zájem o digitální marketing
Marketup

Marketup

  • Praha
  • > 4 roky
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků