Tato pozice již není k dispozici.

Specialist(k)a homologací a údržby kolejových vozidel

Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Vzdělání: 3 rok VŠ

Leo Express
Leo Express

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Pro naše oddělení Business Development hledáme nadšeného a talentovaného jedince, který si vezme na starost homologace kolejových vozidel a celkovou koncepci jejich údržby a stane se tak součástí plánovaného mezinárodního růstu naší společnosti. Zajímá Tě moderní osobní železniční doprava a můžeš se k nám připojit klidně hned? Možná hledáme právě Tebe!

Co bude Tvým úkolem?

  • tvorba koncepce údržby stávajících vozidel

  • optimalizace vozidel a nákup nových v rámci výběrových řízení v regionu střední Evropy

  • odpovědnost za projekt údržby v rámci zadávacích řízení PSO, včetně plánování vozového parku

  • řízení, optimalizace a údržba vozového parku pro naši strategickou síť Open Access 2028+

  • koordinace a odpovědnost za proces homologací železničních vozidel

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • jedinečnou příležitost podílet se na projektech v osobní železniční dopravě od prvotního nápadu až po realizaci

  • přímou komunikaci s vedením společnosti

  • individuální nastavení pracovní doby (včetně zkráceného úvazku, home office apod.)

  • kancelář v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží

  • týden dovolené navíc

  • firemní benefity, jako např. kredity na cestování našimi vlaky a autobusy či příspěvek na penzijní připojištění.

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme?

  • ukončené studium v technickém/dopravním/ekonomickém oboru

  • několikaletou odbornou praxi v oblasti údržby a/nebo homologací železničních vozidel

  • pozitivní vztah k osobní železniční dopravě

  • dobrou znalost provozních, technických a obchodních souvislostí

  • velmi dobrou znalost MS Office

  • plynulou angličtinu slovem i písmem (jedná se o pracovní jazyk našeho oddělení Business Development); jakýkoli další cizí jazyk je výhodou

  • hands-on mentalitu, kreativitu a schopnost pracovat samostatně i v týmu

  • ochotu k příležitostným služebním cestám po střední Evropě