Tato pozice již není k dispozici.

Solution Architekt

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Náš tým se zaměřuje na digitalizaci procesů a přechod na low-code platformu u největších firem v ČR i zahraničí. Díky minimalizování byrokracie a úspoře času i provozních nákladů tak mohou nabízet svým klientům své služby pružně a efektivně. Zároveň s přechodem na low-code řešení dokazují, že jsou důležitým hráčem ve svém odvětví.

Typicky začínáme od analýzy business procesů, nalézáme synergie a zjednodušení, ideální adepty na simplifikaci a digitalizaci a přes návrh řešení, včetně integrace do jejich stávajících systému, pokračujeme až k samotné implementaci, testování i nezbytnému školení.

Do party nyní hledáme kolegu / kolegyni s alespoň základními zkušenostmi v Solution Architektuře, znalostí BE vývoje v rámci Enterprise prostředí v libovolném tech stacku (příklad JAVA, .NET, Python, Javascript), integračních technologií, znalostí a použití procesního enginu v rámci projektu implementace BPM nástroje, například Camunda a základní znalostí problematiky kontejnerizace SWLC a Azure (např. AKS) nebo AWS cloudových služeb.

Na čem teď pracujeme?

  • transformace přední energetické společnosti s cílem digitalizace procesů na plánování zdrojů, zjednodušení a zpřehlednění projektové dokumentace nebo digitalizace obsluhy koncových zákazníků klienta
  • zefektivnění a digitalizace backoffice a schvalovacích procesů pro bankovní společnost

Čemu se u nás budete věnovat?

  • design, vývoj a integrace low-code BPM řešení na platformě Camunda
  • zavedení a implementace do ekosystémů klienta
  • integrace aplikací klienta do digitálních procesů

Co od vás očekáváme?

  • znalost BE vývoje v rámci Enterprise prostředí v libovolném tech stacku (např. JAVA, .NET, Python, Javascript)
  • znalost integračních technologií
  • znalost a použití procesního enginu v rámci projektu implementace BPM (např. Camunda)
  • základní znalost problematiky kontejnerizace SWLC a Azure (např. AKS) nebo AWS cloudových služeb
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout v KPMG:

  • stimulující prostředí pro rozvoj a tým, od kterého se i zkušený architekt má co naučit
  • 30 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • mobilní telefon a neomezený mobilní a datový tarif
  • každý týden zdravé občerstvení v kanceláři
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • vzdělávání, certifikace a interní koučing
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice