Pracovník klientského servisu (m/ž)

Plný úvazek
Ivančice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Pozice

Popis pozice

Vstupte do světa, kde odhodlání, komunikační talent a touha vyniknout jsou klíčové! Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovníka klientského servisu, který/á nám pomůže posunout naše pojišťovací služby na novou úroveň.

Co můžete očekávat u nás?

  • Zaručené špičkové provize a roční finanční podpora ve výši 330.000,- Kč.
  • Osobní rozvoj a školení v oblasti obchodu a managementu.
  • Možnost být součástí nejrychleji rostoucí pojišťovny na trhu.
  • Výhodné pojištění pro vás a vaši rodinu.
  • Kariérní růst a pestrou škálu benefitů, od zahraniční dovolené po odměny a motivační programy.

Co bude součástí vašeho každodenního pracovního života?

  • Poskytování klientského servisu s důrazem na komplexní péči a rychlé řešení potřeb.
  • Řešení požadavků, revizí smluv a hlášení pojistných událostí.
  • Stanete se odborníkem na potvrzování vinkulace a mnoho dalšího.

Co od vás očekáváme?

  • Pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem a reprezentovat úspěšnou firmu.
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci a zapojení se do našeho obchodního týmu.
  • Ideálně praxi v oblasti pojišťovnictví, ale i ti, kteří začínají, jsou vítáni.
  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Znalost práce na PC, komunikační a organizační schopnosti.
  • Schopnost řešit výzvy samostatně a flexibilně.
  • Touhu neustále se učit a rozvíjet.
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík, musíme trvat i na absenci exekucí.

Pokud hledáte novou výzvu a cítíte se připraveni stát se součástí našeho týmu odborníků, reagujte na tuto nabídku! Rádi s vámi probereme vše osobně nebo online, podle vašich preferencí. 😊

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".