Tato pozice již není k dispozici.

Nováček v nákupním světě - Rozjeď svoji kariéru v nákupu! (ž/m)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kaufland Česká republika

Pozice

Popis pozice

Zajímá tě rozmanitá oblast nákupu a máš zápal pro věc, analytické myšlení a je na tebe spoleh? Staň se součástí oddělení a denně komunikuj s dodavateli, sestavuj nabídku zboží a buď zodpovědný za tvorbu cen. Přihlas se a ukaž, co v tobě je!

Co tě u nás bude bavit

  • Dynamická role: Jako Referent nákupu budeš mít přímý vliv na každodenní provoz našeho nákupního oddělení. Budeš zodpovědný za zakládání a aktualizaci dat v systému, a tím zajistíš, že vše bude přesné a aktuální. Navíc, budeš komunikovat s našimi dodavateli, řešit operativní úkoly a zajišťovat, aby dodávky probíhaly hladce. Tvá práce bude důležitá pro udržení vysoké kvality a efektivity našeho nákupního procesu

  • Výzvy a rozmanitost: Tato role ti přinese nejen rutinní práci, ale i možnost se setkat s novými výzvami. Budeš se zabývat kontrolou chybných faktur od dodavatelů, provádět administrativní úkoly a komunikovat s ostatními odděleními, včetně účtárny. Navíc, občas vyjedeš mimo centrálu, abys zkontroloval/a konkurenci a zjistil/a, co je nového na trhu. Tato rozmanitost a příležitost poznávat nové věci ti zajistí zajímavou a dynamickou pracovní rutinu

  • Komunikace a mezinárodní prostředí: Budeš mít možnost komunikovat s našimi dodavateli, ale také s centrálním týmem v němčině nebo angličtině. To ti poskytne příležitost zlepšit své jazykové dovednosti a pracovat v mezinárodním prostředí. Spolupráce s různými kulturami a jazyky ti rozšíří obzory a otevře nové perspektivy

  • Růst a rozvoj: V naší společnosti věříme v tvůj osobní rozvoj a podporujeme tvůj kariérní růst. Budeš mít příležitost zlepšit své dovednosti v oblasti nákupu a rozšiřovat své znalosti o trhu. Pokud ukážeš svůj potenciál a prokážeš svou oddanost, otevírají se ti dveře k dalším možnostem a růstu ve společnosti

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele

  • Občas budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova

  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky

  • Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény

  • Možnost kariérního růstu

  • Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den

  • Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)

  • Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)

  • Vánoční balíček

  • Baby balíček při narození dítěte

  • Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)

  • Parkování zdarma

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme

  • Znalost práce s PC (MS Office) ti není cizí

  • Bez problémů se domluvíš německy nebo anglicky

  • Máš analytické myšlení a čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru

Kontaktní osoba:

Veronika Křížová

kariera.kaufland.cz

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.