JLL

JLL
JLL
 • Rok založenia

  2006
 • Zamestnanci

  60
 • Priemerný vek

  30 rokov
 • Fluktuácia zamestnancov

  5%

Najnovšie pracovné ponuky

V tejto chvíli tu nie sú žiadne ponuky, skúste to znova o pár dní!

JLL

Profesionalita bez ľudského rozmeru by bola iba prázdnou frázou. V JLL sme skĺbili oboje.

Samo Šporka

Head of Leasing

JLL

Najväčšia výzva prichádza na záver s finalizáciou, ktorá musí byť presná a doladená do najmenších detailov.

Robert Cesnek

Investment Analyst

JLL
JLL
JLL

V našej práci ide hlavne o výsledky, takže čas sa dá veľmi efektívne manažovať.

Barbora Dermeková

Head of Valuation

JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL
JLL

Sledujte ich!

Výzvy, ktoré ich bavia

Na Slovensku patrí JLL k veľkej štvorke poradenských firiem zameraných na nehnuteľnosti. Klientom ponúkajú priestory s čo najvyšším možným komfortom v rámci stanoveného rozpočtu. Realitný trh pokrývajú komplexne a klientom radia od prvotného prieskumu a monitorovania trhu, ocenenia nehnuteľnosti, cez prenájom, správu, projektový manažment až po následné poradenstvo pri predaji či kúpe danej nehnuteľnosti. Rozumejú trhu, poznajú samotné budovy a aj ich majiteľov. Vďaka zohranému tímu a širokej sieti kontaktov sú schopní zabezpečiť najlepšie riešenie pre obe strany.

Od Denníku N až po Lenovo

V JLL sa môžu pochváliť skutočne bohatým portfóliom klientov, ktorí od roku 2006 prešli ich rukami. Priestory zabezpečovali napríklad pre Covestro, Resco, SAP alebo Lenovo, ale aj pre množstvo malých firiem a startupov. Keď sa zakladal Denník N, tím JLL našiel priestory, v ktorých sídlia dodnes. Sprostredkovali predaj najväčších kancelárskych komplexov ako Aupark Tower či bratislavských nákupných centier ako Centrál. Pri logistických nehnuteľnostiach sú jednotkou na trhu a od roku 2011 boli pri každej veľkej transakcii. Nie sú však nápomocní len pri hľadaní priestorov, prejednávaní súčasných zmlúv klientov alebo pri kúpe a predaji nehnuteľnosti. Tím architektov z dcérskej spoločnosti Tétris navrhuje fit-outy a workplace stratégie, ktoré majiteľom firiem zabezpečia funkčné a zdravé kancelárie pre ich zamestnancov.

Achieve Ambitions

JLL je spoločnosť so svetovým menom s brand promisom, ktorý hovorí o dosahovaní ambícií. Vo firme to neznamená len dosahovanie ambícií klientov ale rovnako tímu šikovných zamestnancov. Investovanie a rozvíjanie talentov a silných stránok ľudí je veľkým záväzkom spoločnosti. Tému dosahovania ambícií dokázali na Slovensku zakomponovať aj do interiéru novej kancelárie v Blumental Offices. Aurel Stodola, Jozef Murgaš, Ľudmila Pajdušáková alebo Štefan Jedlík sa do histórie zapísali významnými svetovými vynálezmi. Boli to významné osobnosti s veľkými ambíciami, ktoré dokázali úspešne dosiahnuť a práve ich portréty zdobia klientskú zónu bratislavskej pobočky.

Ideálny kolega?

Investovanie a rozvíjanie talentu a silných stránok ľudí je veľkým záväzkom spoločnosti. Preto každý nový člen je po nástupe zaradený do 6 mesačného „rotation programu“ v rámci, ktorého si prejde všetkými oddeleniami. Nezáleží im na vyštudovanej fakulte. Hľadajú rozmanitosť zručností a ľudí schopných prísť s kreatívnymi a inovatívnymi riešeniami pre klientov. Povinnou výbavou všetkých kolegov v JLL je angličtina, vysoká miera samostatnosti pri práci na svojich úlohách a zodpovedný prístup ku kvalite odovzdanej práce. Spoločnosť ich k tomu podporuje a vzdeláva prostredníctvom školení či koučovania.

Neberú sa vážne

V priestoroch JLL možno nájsť predovšetkým usmiatych a ochotných profesionálov. Po práci si zájdu na „drink before home“, organizujú každoročný Ski Trip, československý Summer Trip, internú konferenciu JLLCON či JLL Talks raňajky, kde si oddychovou formou navzájom vymieňajú poznatky a vzdelávajú sa, niekedy aj za pomoci externých speakrov. Popri zábave však zároveň myslia na ľudí v núdzi. Už niekoľko rokov organizujú rodinné piknikovanie - Family Day, na ktorom sa schádzajú všetci zamestnanci aj s rodinami. Na akciu prinesú rôzne oblečenie, hračky, alebo spotrebiče, ktoré následne venujú charitatívnej organizácii Dúha, podporujúcej matky s deťmi v ohrození. Okrem toho pravidelne organizujú bedmintonový turnaj pre top klientov a vstupné zo štartovného putuje opäť na charitu.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku

Otázky a odpovědi