Back Office pracovník

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 18. března 2024
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců

IFRAMIX
IFRAMIX

Pozice

Popis pozice

Proaktivní Asistent/ka k Posílení Našeho Rostoucího Týmu s možností kariérního postupu

Požadavky na pozici

Jsi osobnost která

  • Má ráda proaktivní přístup k práci

  • Baví jí přicházet s nápady

  • Je flexibilní a schopná řešit úkoly samostatně

  • Má chuť zabrouzdat i do účetnictví (jeho znalost výhodou) a s touhou se nadále vzdělávat

  • Má minimálně komunikativní úroveň angličtiny

Proces náboru

Pokud jsi motivovaná jedinečná osobnost s touhou přispět k úspěchu našeho týmu, pošli nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se, že Tě přivítáme v našem týmu, který nabízí:

  • Otevřený a přátelský kolektiv

  • Možnost hybridní práce - částečně z domova, částečně z kanceláře

  • Firemní benefity (sicks days, dovolená navíc, rozvojové programy…)

  • Podpora profesního růstu