Tato pozice již není k dispozici.

Specialista MS technologií

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat:

  • implementovat technologie Microsoft v rámci on-premise sítí zákazníků
  • spravovat IS na platformě Microsoft AD
  • komunikovat se zákazníkem v rámci provozu i rozvoje služeb

Na co se u nás můžete těšit:

  • stabilní kolektiv přátelských a zkušených expertů na bezpečnost
  • jsme dlouholetým Gold Partnerem společnosti Microsoft a umožníme vám další rozvoj a získání hlubokých znalostí ve vybraném odvětví
  • 5 dnů zdravotního volna
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky)
  • možnost dalšího vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)

Místo výkonu práce:

  • Praha – Ministerstvo zahraničních věcí
  • České Budějovice

Požadavky na pozici

Potřebujeme právě vás, protože máte:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praktickou znalost administrace Windows, Active Directory, Exchange
  • znalost správy životního cyklu stanic a skupinových politik
  • znalost českého (případně slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci
  • schopnost rychle se učit, samostatnost, ochotu přijmout zodpovědnost a přesnost
  • předpoklady pro získání osvědčení fyzické osoby od NBÚ

Ocenili bychom:

  • znalost rodiny protokolů TCP/IP
  • znalost skriptování Powershell, VBS, CMD
  • Microsoft certifikaci

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky