Tato pozice již není k dispozici.

IT Analytik / Praha tým DMS

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Pro analýzy rozvoje produktu z oblasti správy dokumentů hledáme nové posily na pozici Analytika. Aktuálně hledáme 2 nové kolegy/kolegyně pro produkt DESA (důvěrný elektronický archiv) a pro aplikaci spisové služby.

Co Vás čeká:

  • Příprava zadání, návrh změn pro vývoj SW
  • Tvorba migračních analýz
  • Sledování legislativy v oblasti spisové služby a archivnictví
  • Tvorba dokumentace IS

Jaké budete mít zodpovědnosti?

  • Spolupracovat na projektu se zadavateli, vývojáři a testery
  • Tvořit technické analýzy
  • Tvořit analýzy uživatelských požadavků a modely (funkční, procesní aj.)
  • Zodpovídat za přípravu dokumentace, dodání specifikací
  • Podporovat a spolupracovat při vývoji a testování nových funkcionalit, např. formou konzultací s vývojáři a testery
  • Dbát na dodržování doporučených postupů, ověřovat kvalitu a správnost analýz a modelů
  • Zodpovídat za správnost, kompletnost a včasné dodání analytické dokumentace v rámci projektu
  • Pečovat o systematičnost a přehledné strukturování analytických výstupů v používaných nástrojích a úložištích, navrhovat případné změny v analytické a dokumentační metodice

Co je pro nás důležité:

  • Potřeba dělat věci správně a připravenost přijímat kompromisy
  • Schopnost nést odpovědnost a samostatně dodávat svěřenou práci rychle, správně a v dokončeném stavu

Oceníme i něco navíc:

  • Znalost CASE nástrojů (nejlépe Enterprise Architect)
  • Schopnost orientace v relačních databázích
  • Orientace v problematice elektronické správy dokumentů (spisová služba, ECM, DMS aj.), eIDAS, GDPR

O vás:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • 2 roky praxe na pozici analytika v IT
  • Zkušenost s migrační analýzou
  • Poradíte si s vytvořením analytického popisu funkčnosti pro potřeby softwarového vývoje
  • Zkušenosti s analýzou/designem aplikací a návrhem UML diagramů
  • Znalost principů modelování – objektové, procesní
  • Výborná znalost práce s kancelářským balíkem MS Office
  • Systémové myšlení, komunikativnost

Co nabízíme my - benefity:

  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost HomeOffice dle dohody
  • Tým zkušených kolegů, kteří si navzájem pomáhají a sdílejí
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Výběr ze široké škály benefitů formou Cafeterie (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zázemí silné a stabilní české společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".