GSK

GSK

Koordinátor/ka vzdělávání a rozvoje

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

GSK

GSK

  • Farmacie/ Biotechnologie
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Jsou pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě a můžou tedy nabídnout zázemí a stabilitu pro rozvoj i realizaci nápadů. Každý u nich dostává prostor dělat smysluplnou práci a umožňovat lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle. Všichni v GSK si uvědomují důležitost kvality lidského života a snaží se tak udržet pozici jednoho z předních světových inovátorů v tomto oboru a přinášet hodnotu pro pacienty a společnost.

Popis pozice

Stále na sobě pracuješ, vzděláváš se a chceš být lepší? A umíš pro to nadchnout i ostatní? Pokud se navíc nebojíš ani administrativní stránky věci, pak jsi ideálním kandidátem/kandidátkou pro tuto roli.
Nabízíme spolupráci na DPP/DPČ (20 hod/týden), flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Je to výborná příležitost pro kandidátku/ kandidáta na mateřské/rodičovské dovolené, jež má zájem zůstat v oblasti vzdělávání a rozvoje.

Co budeš dělat?
• Plánovat a realizovat interní i externí vzdělávací akce – můžeš uplatnit své nápady a schopnost organizovat sebe i ostatní
• Administrativně a organizačně zajišťovat vzdělávací akce (objednávky, zajištění prostorů/cateringu atd.) – tady se Ti bude hodit pečlivost a samostatnost
• Budeš ambasadorem interních vzdělávacích možností – Tvým úkolem bude znát dostupné zdroje & doporučovat zaměstnancům a liniovým manažerům vhodné řešení – využiješ empatii, komunikační dovednosti i koučovací přístup
• Komunikovat s centrálním L&D týmem – k tomu budeš potřebovat výbornou angličtinu
• Reportovat a kontrolovat čerpání rozpočtu, abychom měli přehled o nákladech a proběhlých akcích – využiješ i Excel

Co u nás získáš?
• Spoustu zkušeností a nových znalostí ve firmě, která má neustálý rozvoj jako jeden ze tří základních pilířů své strategie Moderního zaměstnavatele
• Příjemné pracovní prostředí - sídlíme v budově s Platinum ekologickým certifikátem v Praze 4 přímo u stanice metra Pankrác, ale hlavně – jsme tým, který hledá řešení a naše práce nás baví a dává nám smysl
• Nabídneme Ti flexibilní pracovní dobu i možnost částečně pracovat z domova
• Vybavíme Tě telefonem a počítačem
• Využít můžeš výuku angličtiny či kartu Multisport

Vítané zkušenosti

Co bys měl/a umět?
• Komunikovat s interními zákazníky & podporovat je v dosahování jejich cílů v oblasti osobního rozvoje
• Pracovat samostatně a sledovat trendy v oblasti vzdělávání a rozvoje
• Pokud máš zkušenost s tvorbou školení a tréninků, můžeš i „odtrénovat“ některá školení.

GSK

GSK

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

The One Who Created Languages

Anders Hejlsberg talks about his career, the languages Turbo Pascal, C#, TypeScript and gives advice to developers.

No Money? No Problem!

It’s the end of the month and you’re in the red… Fear not! Here are our tips for where to head when you need to enjoy Barcelona on a budget.