IT Analytik / Architekt (AI)

Shrnutí práce
Jiné
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Chatgpt

Granton
Granton

Pozice

Popis pozice

Do týmu našeho klienta aktuálně hledáme IT analytika / architekta, který má zkušenosti s vytvářením chatbotů s využitím Gen AI. Budete mít možnost práce s nejnovějšími a aktuálně nejlepšími technologiemi v oblasti Gen AI. Také budete moci zkoumat a zkoušet chování těchto technologií. Možnost sledovat trendy v AI. Budete analyzovat integrační závislosti mezi systémy při implementaci změnových požadavků. Budete tvořit nová řešení v dopadových systémech včetně revize odhadu pracností a variant řešení na straně dopadových systému. Budete šířit osvětu a novinky této práce a budete s nimi vytvářet vztahy pro společnou spolupráci. Budete důležitým parťákem pro kolegy v týmu - ať už pro CX, UX , vývojáře nebo testery.

Požadavky na pozici

  • Měl byste mít zkušenosti s ChatGPT.

  • Měli byste rozumět principům práce s prompt engineeringem a vektorovými databázemi.

  • Umíte přeložit požadavky businessu do IT jazyka a umět je jednoduše a srozumitelně zaznamenat.

  • Rádi komunikujete s druhými lidmi (nedělá Vám problém pokládat ty správné otázky a na základě získaných odpovědí najít řešení daného problému).

  • Nejsou Vám cizí nástroje jako EA či Visio a znáte UML nebo BPMN notaci.

  • Máte alespoň základní zkušenosti v oblasti UX a chcete se v ní dále rozvíjet.

  • Jste proaktivní, samostatní a máte schopnost nahlížet na daný problém ze široké perspektivy.

  • jste schopný/á vidět vše očima koncového uživatele. Vcítit se do jeho kůže a potřeb.

  • Aktivně se zajímáte o oblasti technologických a finančních novinek a máte chuť a zlepšovat nabídku služeb pro klienty.

  • Jste komunikativní a nebojíte se prezentovat před ostatními kolegy nebo i před větším fórem.