Training Events Coordinator for Recruitment Academy (part-time, HO/full remote)
GoodCall

GoodCall

  • Částečný úvazek
  • Možnost pracovat plně z domova

Společnost

GoodCall

GoodCall

  • Lidské zdroje (HR), Recruitment, Školení / Odborná příprava
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

V Recruitment Academy poskytujeme širokou paletu online i offline kurzů nejen z oblasti náboru, ale i komplexního HR či osobního rozvoje (více o nás se můžete dočíst na webových stránkách https://recruitment.academy/cz/). Práce máme už teď spoustu a k tomu navíc i velké plány do budoucna! Hledáme tedy nového kolegu či kolegyni, co by se stal/a parťákem naší Training Managerky Denči a podpořil ji při přípravě a realizaci samotných kurzů i dalších projektů.

GoodCall
Chcete se dozvědět více o GoodCall?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Pomoc oceníme zejména v oblasti administrativy ve smyslu např. zajištění fakturace či administrace webu. Zaleknout se však nesmíte ani intezivní komunikace s lidmi, protože se na vás s dotazy mohou (a budou) obracet účastníci workshopů a podporou budete i pro naše lektory.

Postupně si můžete přibírat i další zodpovědnosti, ať už z oblasti marketingové podpory či event managementu na té nejvyšší úrovni, jelikož každoročně pořádáme Recruitment Academy Awards, kde se hodí každá pomocná ruka!

Požadavky na pozici

Nemusíte mít zrovna horu zkušeností, klíčovější je pro nás dostatečná dávka spolehlivosti, organizovanosti a oko pro detail. Na začátku vás naučíme vše potřebné, od vás na oplátku budeme čekat, že k práci budete přistupovat proaktivně a pozitivně naladění.

Aktuálně hledáme člověka, který by se k nám přidal v rozsahu cca 20 hodin týdně. Přesný časový harmonogram necháváme na vaší domluvě s Denčou - perfektní je pozice tedy např. pro studenty či maminky/tatínky na rodičovské dovolené, ideálně však kdybyste nám (a především našim klientům) mohli věnovat alespoň chvilku každý den. Plácnout si můžeme dokonce i pokud preferujete fully remote spolupráci.

A co nabízíme na oplátku?

  • S tím jak poroste samotná Recruitment Academy, se můžete rozvíjet i vy a postupně si přibírat další zodpovědnosti a podílet se na projektech mimo svou standardní agendu - sky is the limit!
  • Samozřejmostí je možnost účastnit se kurzů Recruitment Academy.
  • Pokud vše bude klapat, těšit se můžete na kvartální bonusovou odměnu.
  • Čekají na vás i benefity, jako jsou měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech (při full time úvazku) či volno navíc při speciálních životních událostech, i ty klasičtější (sick days, technické vybavení/Edenred karta, Multisport karta apod.).
  • Po pracovní době se pak pod organizační taktovkou naší interní Social Committee můžete účastnit společných akcí a projektů napříč žánry (sport, kultura aj.).
GoodCall

GoodCall

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru