GoodCall

GoodCall

Talent Sourcer (Praha)

  • Jiné
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

GoodCall

GoodCall

    • Jiné
    • Praha

    GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla recruitmentu. Vyvažuje misky vah a spojuje ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používá nové technologie, často neozkoušené postupy a nechává se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělá ho kvalitnější a zábavný!

    Popis pozice

    Recruitment a sourcing. To určitě neslyšíte poprvé. Tyto obory jsou nyní důležitější než kdy dřív. GoodCall je společnost, která prosazuje moderní a zodpovědný přístup k náboru a mění svět recruitmentu k lepšímu. Budujeme nejinovativnější recruitment/sourcing centrum ve střední Evropě - přidejte se k nám!

    Talent Sourcer v GoodCallu je člověk, který na denní bázi:

    • vyhledává relevantní profily specialistů z daného oboru a propojuje je s prací jejich snů.
    • komunikuje s kandidáty v češtině i angličtině.
    • intenzivně pracuje se sociálními sítěmi (LinkedIn, Facebook, Twitter ad.) a interní databází (tzv. ATS), kterou má GoodCall “šitou přesně na míru”. Krom toho neustále testujeme nejnovější technologie, takže se nemusíš bát, že by ses u nás začal/a nudit.
    • nepřestává hledat nové přístupy a strategie oslovení kandidátů.
    • spolupracuje v tandemu s Recruiterem, který řídí další komunikaci s kandidáty i klienty.

    Nabízíme

    • Práci ve firmě, kde můžete aktivně ovlivňovat veškeré dění.
    • Podporu nejen ze strany managementu a kolegů, ale také dedikovaného Head of Talent Sourcing, Marketing týmu a People Care týmu.
    • Investice do Vašeho dalšího rozvoje (prostřednictvím kurzů sesterské Recruitment Academy, interních programů i ad hoc školení a úzké spolupráci napříč týmem i firmou).
    • Aktivní podporu inovací, práci s technologiemi, důraz na dobré mezilidské vztahy.
    • Možnost se kromě své práce realizovat i v některé z dalších oblastí - v rámci specifických projektů (pro klienty např. organizujeme tematická setkávání, natáčíme podcast, realizujeme outplacementové programy) nebo coby konzultant sesterské neziskové společnosti Genixa, případně jako člen interní Social Committee a v mnohých dalších.
    • Společné - společenské - akce a projekty napříč žánry (sport, kultura aj.).
    • Příjemné kanceláře na adrese Václavské náměstí 1 (když pandemická situace dovoluje) a flexibilní možnosti nastavení spolupráce k všestranné spokojenosti (to jsme uměli už před pandemií).
    • Možnost si vybrat, zda chcete pracovat s vlastním notebookem a/nebo telefonem, a mít to kompenzováno formou Flexi Passů, nebo dáváte přednost firemním.
    • Neotřelé benefity (měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech, volno navíc při speciálních životních událostech aj.) i ty klasičtější (Multisport karta apod.).

    Vítané zkušenosti

    • Člověka s předchozí zkušeností s recruitmentem či sourcingem uvítáme, ale pokud máte o nábor zájem, rádi Vás vše i naučíme!
    • Chuť se v těchto oblastech i nadále rozvíjet.
    • Osobnost, která má komunikační dovednosti na vysoké úrovni, analytické uvažování, orientaci na cíl a na zákazníka, podnikavého ducha, empatii a houževnatost.
    • Mimochodem, angličtina na velmi dobré úrovni je nutností, další jazyky mohou být výhodou.
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu