GoodCall

GoodCall

Recruitment konzultant/ka pro RPO projekty (Praha)

  • Jiné
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

GoodCall

GoodCall

    • Jiné
    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla recruitmentu. Vyvažuje misky vah a spojuje ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používá nové technologie, často neozkoušené postupy a nechává se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělá ho kvalitnější a zábavný!

    Popis pozice

    Pro nové projekty hledáme posily na pozici konzultanta/ky se zkušenostmi v (IT) náboru pro krátkodobou i dlouhodobou spolupráci s předními firmami nejen v České republice, ale i v zahraničí.

    Jdeme s dobou, a proto zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé spolupráce formou tzv. recruitment outsourcing, které jsou zejména teď v době (post)covidové extrémně žádané. Nejsme v této oblasti nováčky. S projekty tohoto druhu máme několikaleté zkušenosti a mezi naše klienty patří například společnost Vodafone, Deloitte, Košík, Škoda Auto, Siemens, Microsoft, Sitecore či Avast, v rámci VTS projektů jsme podporovali nábor mimo jiné pro Mileus Juraje Atlase, L’Oréal či Shoptet.

    Jestliže rádi měníte prostředí a pronikáte do různých firem a oborů, pak je recruitment outsourcing pro Vás. Náš klient si Vás najme na předem domluvenou dobu, která je v řádu jednoho dne v týdnu až na několik měsíců. Budete působit pod hlavičkou klienta, ale stále budete fungovat jako náš zaměstnanec/kyně.

    Kapacity našich více jak třiceti kolegů jsou nyní naplněny, hledáme proto novou posilu pro plánované projekty!

    Nabízíme

    • Práci na projektech pro klienty typu on demand či recruitment process outsourcing, on-site či off-site.

    • Zajištění kvalitních podmínek pro práci u klienta i inhouse, stálou podporu manažera.

    • Práci v týmu vstřícných a zkušených kolegů, kteří nikdy neváhají podat pomocnou ruku.

    • Vedení pod taktovkou ostřílené recruiterky a oblíbené manažerky Hany Pelikánové: https://www.linkedin.com/in/hfoltynova/.

    • Inovativní přístup, inspirativní prostředí a stabilní zázemí skupiny GoodGroup - Recruitment Academy, Datacruit a GoodCall.

    • Nepřetržitý tok rozvojových aktivit, ať už pod taktovkou Recruitment Academy, tak i ve formě na míru připravených školení.

    • Aktivně vytvářený prostor pro setkávání a další rozvoj.

    • FAQ týkající se služby recruitment outsourcing zodpovídáme zde: https://www.goodcall.eu/sluzby/recruitment-solutions,

    • Osobnější příběhy pak najdete na tomto odkazu: https://www.linkedin.com/in/hfoltynova/detail/recent-activity/shares/.

    Vítané zkušenosti

    • Předchozí zkušenost v sourcingu či recruitmentu, ideálně v oblasti IT či technického náboru.
    • Ochotu věnovat se různým odvětvím, ať už může jít o IT, engineering, sales či marketing.
    • Flexibilita a adaptabilita.
    • Entrepreneurial spirit, proaktivní přístup, spolehlivost, orientaci na cíl a na klienta, empatie, zvídavost a houževnatost.
    • Angličtinu přinejmenším na úrovni B2, jelikož část našich projektů probíhá i na mezinárodní úrovni.
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu