Tato pozice již není k dispozici.

Senior Integrační Vývojář / Architekt

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme kolegu do týmu integračních technologií. Budete spolupracovat s týmem, který vyvíjí integrace na nástrojích Oracle Enterprise Service Bus, Broadcom API Gateway, ActiveMQ Artemis, Kafka Confluent Platform a podílet se na klíčových projektech IT.

Co bude Vaším každodenním chlebem?

  • Navrhovat, vyvíjet a spravovat řešení na platformě Oracle ESB, Broadcom API Gateway, Active MQ, Kafka Confluent platform
  • Analyzovat a navrhovat integrační řešení
  • Vyvíjet s použitím standardů jako SOAP, REST, OAuth2, Point 2 Point, Publish - subscribe
  • Pracovat v menším týmu na klíčových komponentách a zpracovávat technickou dokumentaci
  • Úzká komunikace s architekty, analytiky, zadavateli, testery
  • Samostatné řešení svěřených úkolů
  • Rozvíjet a vylepšovat CI/CD

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ technického zaměření
  • Min. 1-2 roky praxe na podobné pozici
  • Znalost SOAP, REST, XML, XSD, SQL, integrační vzory
  • Výhodou znalost Docker a Kubernetes
  • Zkušenost s vývojem SW v oblasti integrace
  • Znalost programovacího jazyka JAVA nebo .NET
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost pracovat na více projektech najednou

Co nabízíme?

  • Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti Integrace
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Účast na klíčových projektech v rámci společnosti
  • Zajímavou a rozmanitou spolupráci v rámci největší pojišťovny na trhu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost home office (3-4 dny v týdnu)
  • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů: odborná školení, 25 dní dovolené + dalších 5 dní zdravotního volna, slevy na firemní produkty, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, stravenkový paušál, cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok a spoustu dalších.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".