Tato pozice již není k dispozici.

Uklízeč/ka

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně.

Koho hledáme?
Na oddělení Front Office hledáme kolegu nebo kolegyni se smyslem pro pečlivost a pořádek, kteří budou mít na starost úklid kanceláří a sociálních zařízení.

Co bude náplní vaší práce?

  • úklid kancelářských prostor
  • udržování čistoty
  • generální úklid
  • hlášení nutnosti nákupu čisticích prostředků a vybavení
  • mít přehled o skladových zásobách

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • spolehlivost, dochvilnost
  • zkušenost s úklidem vnitřních prostor, nejlépe podobných provozů
  • chuť tuto práci dělat co nejlépe
  • přiměřenou fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti

Nástup: ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP