Tato pozice již není k dispozici.

Projektový/á manažer/ka IT

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Důležitou součástí je marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Hledáme komunikativního a sympatického člověka, který má zkušenosti s vedením týmu a je nadšenec do IT. Má za sebou práci v podobě několika hotových projektů. Nechybí vám kreativní, analytické myšlení a nezaleknete se žádné větší výzvy? Pak hledáme právě vás.

Co bude náplní vaší práce?

  • řízení a vedení IT projektů v návaznosti na vývoj a propojování aplikací
  • koordinace dodavatelů a interních stakeholderů
  • odpovědnost za dodržování stanovených termínů a rozpočtů
  • vedení a budování interního týmu vývojářů
  • vytvářet databázové projekty
  • vést a implementovat projekty zahrnující vývoj aplikací

Požadavky na pozici

Co byste měl/a splňovat?

  • máte zkušenosti z řízením projektů
  • máte zkušenosti s vedením implementačních projektů
  • jste zodpovědný, komunikativní a vstřícný
  • jste proaktivní a kreativní
  • vedl/a jste tým lidí nebo máte zkušenosti na obdobné pozici
  • máte organizační schopnosti a time management v malíčku
  • máte praktické zkušenosti s implementací IT
  • máte základní technické znalosti v IT

Co nabízíme?

  • skvělý tým, který vás vždy podrží
  • možnost pracovního i osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají
  • prvotřídní kanceláře v budově Vienna Point
  • stravenky, zajímavé teambuildingy, kartu Multisport
  • 5 týdnů dovolené pro váš relax
  • odměna za doporučení nových kolegů
  • ovocné středy
  • dog-friendly kanceláře
  • částečné nebo plné uhrazení kurzu, který vás posune o kousek dál

Nástup: Ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP, IČ

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".