Tato pozice již není k dispozici.

Odborník/ce pro náš telefon

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, ve kterém mohou stabilně růst. Jsme parta lidí, která má ráda svou práci. Vytváříme si super prostředí, aby se u nás každý cítil dobře a práce nás naplňovala. Podstatnou součástí naší party je Call centrum, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího nadšence, který mezi nás zapadne.

Koho hledáme?
Umíš příjemně a profesionálně komunikovat s klienty, naslouchat jejich požadavkům, zároveň umíš klienty zaujmout a jednat s nimi maximálně proklientsky? Jdeš na věci selským rozumem? Toužíš po realizaci svých vlastních nápadů? Tak přesně tohle uvítáme a ještě tě v tom podpoříme. 🙂

Co bude náplní tvé práce?

  • komunikovat s novými, ale i stávajícími klienty naší společnosti, kteří naše služby a produkty chtějí využít, případně již znají a využívají,
  • zadávat potřebné údaje do našeho CRM systému, odpovídat za správnost zadaných dat do systému.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlas, pokud

  • umíš zaujmout, chovat se profesionálně a nebojíš se mluvit s klienty,
  • mluvíš s lidmi “normálně” - to už dnes nebývá běžné,
  • nad svou prací přemýšlíš a umíš zapojit i obchodnický mozek,
  • nemáš problém se naučit a používat náš firemní systém, skutečně není potřeba využívat 10 prstů.
  • Co bys měl/a ještě splňovat?
  • znalost G-suite prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky,…),
  • umět dodržet termíny a jejich přesné načasování, klienti na hovor čekají a jejich času si tak jako toho našeho vážíme,
  • nebýt robot a mít srdce na pravém místě.

Co nabízíme?

  • fajn lidi i šéf – každý jsme originál, ale dohromady jsme sehraná kapela,
  • není třeba se obávat - nejedná se o externí call centrum, jedná se o komunikaci s klienty z našich vlastních zajímavých projektů - tedy do těch, do kterých sami vidíme,
  • když chceš, rosteš s firmou, oceňujeme, když přijdeš s vlastními nápady,
  • pracovní doba je 8 hodin denně v rozmezí 8:00 - 18:00 hod., víkendy a svátky jsou volné,
  • dobrá dopravní dostupnost, místo v centru Ostravy, moderní nové prostředí,
  • kávy a čaje kolik kdo vypije a voda, ta se tu opravdu filtruje,
  • stravenky, dovolená 5 týdnů, možnost různých školení a teambuildingů,
  • dostaneš notebook i mobilní telefon,
  • pozice vhodná pro absolventy.

Nástup: od 12/21, případně až 01/22 a dále
Lokalita: Ostrava
Pracovní poměr:
HPP - hlavní pracovní poměr (standardní zaměstnanec)
IČ - musí mít živnostenské oprávnění (pracuje na fakturu) - dle požadavku uchazeče
Mzdové ohodnocení: fixní odměna 20.000,- Kč + odměna za výkon