EXPANDO

EXPANDO

Sales reprezentant pro Amazon-NEAKTUÁLNÍ

  • Plný úvazek
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

    • Prague

    Tato pozice byla obsazena!

    V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
    Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

    Popis pozice

    Denně se nám ozývají výrobci a prodejci, kteří potřebují pomoci s expanzí. Zároveň my sami vyhledáváme zajímavé áčkové české a slovenské výrobce či eshopy a ukazujeme jim, další příležitost v rozvoji jejich byznysu. V tuto chvíli máme více než 350 klientů z 21 zemí světa, kterým jsme v roce 2020 přinesli objednávky v hodnotě 1 mld. CZK. Za minulý rok jsme více než dvojnásobně vyrostli, v tomto roce hodláme tempo růstu zopakovat a naše “sales” hvězda David s tím potřebuje pomoci! Hledáme mezi sebe kolegu, který nám pomůže dostat úspěšné české a slovenské prodejce do zahraničí.

    Chceš se více dozvědět o EXPANDO? Koukni na záznam z Davidovi přednášky pro ShopCamp>>

    Vítané zkušenosti

    Co od tebe očekáváme?

    • Úzkou spolupráci s Davidem, který je v denním kontaktu s našimi budoucími partnery.
    • Vyřizování poptávek, o marketplaces je velký zájem a denně se nám ozývají potenciální partneři.
    • Řešit denní sales agendu (Pipedrive je náš chléb).
    • Hledat s námi nové zajímavé firmy, které se mohou prosadit v zahraničí.
    • Oslovovat firmy, tradičně i netradičně (fantazii se meze nekladou).
    • Uzavírat obchody a navazovat dlouhodobé spolupráce se zajímavými klienty.

    Co ti na oplátku dáme my?

    • Být součástí EXPANDO, zvou si nás na konference a píšou o nás v novinách, u toho chceš být.
    • Marketplaces (hlavně Amazon) jsou velká jungle, naučíme tě v ní chodit.
    • Zlepšíme tvůj obchodní skill, přednes, vyjednávání a další.
    • Necháme ti volné ruce v řešení úkolů u nestereotypní práce, která dává smysl a je férově ohodnocena.
    • Možnost pracovat externě nebo s námi v neformálním pohodovém prostředí v krásných kancelářích centru Prahy.
    • Skvělý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli.
    • Pokud budeš mít zájem, časem z tebe může být plnohodnotný obchodník v EXPANDO a přebereš štafetu po Davidovi.

    Co si představujeme, že už zvládneš?

    • Máš základní znalost obchodního procesu, ale nemusíš být zrovna Vlk z Wall Street.
    • Jsi odpovědný za svou práci, vysoká míra volnosti v EXPANDO je také odpovědnost.
    • Disponuješ předchozími zkušenostmi v ecommerce.
    • Dobře vystupuješ a komunikuješ.
    • Improvizuješ, někdy zkrátka věci nejdou podle plánu.
    • Běžné věci jako AJ, ovládání online nástrojů, kávovaru, apod.. :)

    Přidej se k nám a pomoz nám s rozvojem našich klientů na jedné z největší ecommerce platformě, která udává trendy!

    Těšit se můžeš na benefit jako třeba každý druhý pátek v létě volno, sick days, sleva od našich partnerů, multisport a další. Nabízíme i určitou flexibilitu jak v pracovní době tak i homeoffice. Jaká je firemní kultura a více zákulistních informací z EXPANDO se dozvíš na Atmoskop.

    Poznejte tým EXPANDO

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků