EXPANDO

EXPANDO

Junior Sales Amazon

  • Částečný úvazek
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele

  • Prague

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

V EXPANDO pomáháme (nejen) českým prodejcům s expanzí do celého světa. Spolupracujeme s předními hráči ecommerce jako je Amazon, Shopify, eMag, Alza, Mall nebo Shoptet v ČR. Dokážeme díky tomu zdolávat zahraniční bariéry, otevírat našim klientům nové trhy nebo pro ně vytvářet lokalizované eshopy.

Denně se nám ozývají výrobci a prodejci, kteří potřebují pomoci s expanzí. Zároveň my sami vyhledáváme zajímavé áčkové české a slovenské výrobce či eshopy a ukazujeme jim, další příležitost v rozvoji jejich byznysu. V tuto chvíli máme více než 350 klientů z 21 zemí světa, kterým jsme v roce 2020 přinesli objednávky v hodnotě 1mld. EUR. Za minulý rok jsme více než dvojnásobně vyrostli, v tomto roce hodláme tempo růstu zopakovat a naše “sales” hvězda David s tím potřebuje pomoci! Hledáme mezi sebe kolegu, který nám pomůže se zpracováním poptávek a pomůže našim klientům najít správnou cestu.

Chceš se více dozvědět o EXPANDO? Koukni na záznam z Davidovi přednášky pro ShopCamp>>

Vítané zkušenosti

Co od tebe očekáváme?

  • pomoc Davidovi, který je v denním kontaktu s našimi budoucími partnery
  • vyřizování poptávek
  • řešit denní sales agendu (Pipedrive je náš chléb)
  • hledat s námi nové zajímavé firmy, které se mohou prosadit v zahraničí
  • uzavírat obchody a navazovat s klienty dlouhodobé spolupráce

Co ti na oplátku dáme my?

  • být součástí EXPANDO, zvou si nás na konference a píšou o nás v novinách, u toho chceš být :)
  • marketplaces, hlavně Amazon, jsou velká jungle, naučíme tě v ní chodit
  • zlepšíme tvůj obchodní skill, přednes, vyjednávání a další
  • necháme ti volné ruce v řešení úkolů u nestereotypní práce, která dává smysl a je férově ohodnocena
  • možnost pracovat externě nebo s námi v neformálním pohodovém prostředí v krásných kancelářích centru Prahy
  • skvělý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli
  • pokud bude mít zájem, časem z tebe může být plnohodnotný obchodník v EXPANDO a přebereš štafetu po Davidovi

Co už bys měl zvládnout?

  • základní znalosti se sales procesem
  • předchozí zkušenosti v ecommerce výhodou
  • komunikaci (psanou i mluvenou)
  • běžné věci jako AJ, ovládání nástrojů, kávovaru, apod.. :)

Přidej se k nám a pomoz nám s rozvojem našich klientů na jedné z největší ecommerce platformě, která udává trendy!

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Fotka v životopise: Ano, nebo ne?

V tomto článku s vámi sdílíme důvody, proč fotku do životopisu nedávat, ale zároveň i dobré důvody, které vás možná přesvědčí si ji tam dát.