EXPANDO

EXPANDO

E-COMMERCE JUNIOR MANAŽER EXPANZE & ZÁKAZNICKÉ PODPORY

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Třinec
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Maturita

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Třinec

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překádá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

EXPANDO
EXPANDO
EXPANDO
EXPANDO
EXPANDO

Popis pozice

Po úspěšném růstu v loňském roce, jsme se rozhodli rozšířit náš marketingový tým. Hledáme kolegu, který se bude podílet na expanzi e-shopů našich klientů do zahraničí a po zapracování bude zodpovědný za vybudování a řízení oddělení zákaznické podpory po Evropě.

Co budeš dělat?

  • Pod dohledem zkušených kolegů se zapojíš do komplexního procesu spuštění a správy zahraničních E-shopů
    a zákaznické podpory.
  • Budeš vyhodnocovat požadavky klientů a zastřešovat jejich realizaci.
  • Naučíš se jak komplexně přistupovat k expanzi e-shopu. Poskytujeme kompletní řešení v rámci cross-channel marketingu, datové analytiky, překladů a lokální zákaznické podpory.
  • Po zapracování budeš zodpovědný za vybudování a řízení oddělení zákaznické podpory po celé Evropě.

Vítané zkušenosti

Co od tebe očekáváme?

  • Znalost anglického jazyka na min. B1, znalost dalších jazyků (polština, slovenština, němčina) výhodou.
  • Rozumíš si skvěle s MS office.
  • Dokážeš dost dobře přemýšlet analyticky a nebojíš se čísel.
  • Pro-aktivní přístup při řešení úkolů, problémů a výzev.
  • Znalost e-commerce a zákaznické podpory výhodou.

Co u nás získáš?

  • Odpovídající platového ohodnocení, možnost práce na HPP nebo ŽL.
  • Možnost variabilní složky za úspěšně dokončené projekty a „zlepšováky“.
  • Šanci na osobní a profesní růst v atraktivním prostředí e-commerce.
  • Pružnou pracovní dobu, home office a pět dní sick days.
  • Káva, čaj a zdravé občerstvení v kanceláři každý den.
EXPANDO

EXPANDO

  • Třinec
  • Maturita
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

dotGo 2019: A Recap

dotGo 2019 is a one-day TED Talk-style event which focuses on the Go language. Here’s our summary of this year’s presenters and their talks!

  • April 11, 2019