EXPANDO

EXPANDO

E-COMMERCE JUNIOR MANAŽER EXPANZE & ZÁKAZNICKÉ PODPORY

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Třinec
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Maturita

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Třinec

Tato pozice byla obsazena!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Po úspěšném růstu v loňském roce, jsme se rozhodli rozšířit náš marketingový tým. Hledáme kolegu, který se bude podílet na expanzi e-shopů našich klientů do zahraničí a po zapracování bude zodpovědný za vybudování a řízení oddělení zákaznické podpory po Evropě.

Co budeš dělat?

  • Pod dohledem zkušených kolegů se zapojíš do komplexního procesu spuštění a správy zahraničních E-shopů
    a zákaznické podpory.
  • Budeš vyhodnocovat požadavky klientů a zastřešovat jejich realizaci.
  • Naučíš se jak komplexně přistupovat k expanzi e-shopu. Poskytujeme kompletní řešení v rámci cross-channel marketingu, datové analytiky, překladů a lokální zákaznické podpory.
  • Po zapracování budeš zodpovědný za vybudování a řízení oddělení zákaznické podpory po celé Evropě.

Vítané zkušenosti

Co od tebe očekáváme?

  • Znalost anglického jazyka na min. B1, znalost dalších jazyků (polština, slovenština, němčina) výhodou.
  • Rozumíš si skvěle s MS office.
  • Dokážeš dost dobře přemýšlet analyticky a nebojíš se čísel.
  • Pro-aktivní přístup při řešení úkolů, problémů a výzev.
  • Znalost e-commerce a zákaznické podpory výhodou.

Co u nás získáš?

  • Odpovídající platového ohodnocení, možnost práce na HPP nebo ŽL.
  • Možnost variabilní složky za úspěšně dokončené projekty a „zlepšováky“.
  • Šanci na osobní a profesní růst v atraktivním prostředí e-commerce.
  • Pružnou pracovní dobu, home office a pět dní sick days.
  • Káva, čaj a zdravé občerstvení v kanceláři každý den.
EXPANDO

EXPANDO

  • Třinec
  • Maturita
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...