EXPANDO

EXPANDO

Back office Internship v EXPANDO

  • Částečný úvazek
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

    • Prague

    V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
    Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

    Popis pozice

    V EXPANDO pomáháme českým prodejcům s expanzí do celého světa. Spolupracujeme s předními hráči e-commerce typu Amazon, Kaufland.de, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Dokážeme díky tomu zdolávat zahraniční bariéry, otevírat našim klientům nové trhy nebo pro ně vytvářet lokalizované e-shopy.

    Rosteme, expandujeme do zahraničí a daří se nám. Hledáme mezi sebe kolegu/kolegyni na, která nám pomůže s operativními věcmi, administrativou a bude po ruce Amazon expertům s podporou našich klientů.

    Chceš být součástí projektu, který dává smysl? U nás tě čekají neustálé výzvy. Máš smysl pro detail, rozumíš si s Excelem? Umíš být důsledný(á) a vidět věci v souvislostech? Hledáme možná právě tebe! Pro kancelář v centru Prahy hledáme někoho s bystrou myslí a pozitivním přístupem.

    Vítané zkušenosti

    CO BUDEŠ DĚLAT?

    • připravovat a obstarávat podklady či potřebné dokumenty
    • vyřizovat administrativní úkoly
    • pracovat s přijatými a vydanými doklady
    • komunikovat s externí účetní
    • tvořit reporty
    • komunikovat s externími dodavateli
    • budeš mít zodpovědnost za chod kanceláře
    • pomáhat s organizací firemních akcí
    • upravovat texty a další ad hoc úkoly

    CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

    • znalost Excelu a Google aplikací a blízký vztah k technologiím
    • pečlivost a smysl pro detail
    • organizační dovednosti
    • analytické myšlení
    • uvažovat strategicky, kreativně a samostatně
    • orientace na výsledek a vytrvalost při hledání řešení a dotahování úkolů
    • jazykovou vybavenost (min. angličtina)

    CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

    • Jsme mladá firma, která roste každým dnem. Tvá kariéra může růst spolu s námi.
    • Neformální pohodové prostředí v krásné kanceláři v blízkosti Náměstí Republiky.
    • Skvělý a mladý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli a mimo to kafe, multisport kartu a možnost HomeOffice.
    • Spoustu zkušeností a prostoru se učit.
    • Svobodu, ale zároveň podporu v řešení úkolů.
    • Pravidelné týmové aktivity.
    • Sem tam nám klienti dají slevu na jejich produkty. :)

    Proces náboru

    Pokud dokážeš převzít vlastní odpovědnost, máš chuť pracovat v prostředí, které je zaměřené na výsledek a chceš se podílet na unikátním projektu, který má smysl, dej nám o sobě vědět. Nezajímají nás ani tak diplomy jako spíš to, kdo jsi, a co umíš.

    Poznejte tým EXPANDO

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu