EXPANDO

EXPANDO

AMAZON expert

  • Plný úvazek
  • Praha 1
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha 1

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Budeš řídit a realizovat expanzi českých e-shopů na globálním tržišti Amazonu. Projekty organizačně zajistíš a dohlédneš na úkoly i termíny. Budeš komunikovat s našimi klienty a také s Amazonem.

Vítané zkušenosti

Co od tebe očekáváme?

  • Mít blízko k moderním technologiím a online prodejům.
  • Komunikaci a inovace.
  • Chuť se učit a improvizovat.
  • Písemný i komunikativní projev na úrovni.
  • Umět vzít odpovědnost za úspěch klienta.
  • Měl/a by sis rozumět s Excelem a Google aplikacemi a domluvit se anglicky (slovem i písmem) na velmi dobré úrovni.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Růst – učíme se každým dnem. Tvá kariéra může růst spolu s námi.
  • Zaškolení a mentora, který tě provede prvními měsíci.
  • Unikátní znalosti o tom, jak funguje největší firma světa (Amazon).
  • Férové ohodnocení bez stropu výdělků dle dosažených výsledků.
  • Neformální pohodové prostředí bez spousty předpisů a procesů.
  • Místo v krásné kanceláři v blízkosti Náměstí Republiky v Praze.
  • Skvělý a mladý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli a mimo to kafe, multisport kartu, možnost využít i home office.

Pokud dokážeš převzít vlastní odpovědnost, máš chuť pracovat v prostředí, které je zaměřené na výsledek a chceš se podílet na unikátním projektu, který má smysl, dej nám o sobě vědět. Nezajímají nás ani tak diplomy jako spíš to, kdo jsi, a co umíš.

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků