EXPANDO

EXPANDO

AMAZON expert

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha 1

Tato pozice byla obsazena!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Budeš řídit a realizovat expanzi českých e-shopů na globálním tržišti Amazonu. Projekty organizačně zajistíš a dohlédneš na úkoly i termíny. Budeš komunikovat s našimi klienty a také s Amazonem.

Vítané zkušenosti

Co od tebe očekáváme?

  • Mít blízko k moderním technologiím a online prodejům.
  • Komunikaci a inovace.
  • Chuť se učit a improvizovat.
  • Písemný i komunikativní projev na úrovni.
  • Umět vzít odpovědnost za úspěch klienta.
  • Měl/a by sis rozumět s Excelem a Google aplikacemi a domluvit se anglicky (slovem i písmem) na velmi dobré úrovni.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Růst – učíme se každým dnem. Tvá kariéra může růst spolu s námi.
  • Zaškolení a mentora, který tě provede prvními měsíci.
  • Unikátní znalosti o tom, jak funguje největší firma světa (Amazon).
  • Férové ohodnocení bez stropu výdělků dle dosažených výsledků.
  • Neformální pohodové prostředí bez spousty předpisů a procesů.
  • Místo v krásné kanceláři v blízkosti Náměstí Republiky v Praze.
  • Skvělý a mladý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli a mimo to kafe, multisport kartu, možnost využít i home office.

Pokud dokážeš převzít vlastní odpovědnost, máš chuť pracovat v prostředí, které je zaměřené na výsledek a chceš se podílet na unikátním projektu, který má smysl, dej nám o sobě vědět. Nezajímají nás ani tak diplomy jako spíš to, kdo jsi, a co umíš.

EXPANDO

EXPANDO

  • Praha 1
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...