EXPANDO

EXPANDO

Specialista pro napojení e-shopů na Mall (Junior)

  • Částečný úvazek
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele

  • Prague

Tato pozice byla obsazena!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Chceš být součástí projektu, který pomáhá (nejen) českým eshopů expandovat na další prodejní kanály? U nás tě čekají neustálé výzvy. Máš smysl pro detail, rozumíš si s Excelem a umíš jeden nebo více světových jazyků? Rychle tě naučíme prodej na jednom z největších českých marketplaces - Mall. V tuto chvíli máme v naší EXPANDO APP přes 150 klientů, kteří využívají doplněk Mall Marketplace a potřebují s tím pomoci.

Co budeš mít na starost?

  • Pomáhat našim klientům (e-shopům) s napojením jejich produktů na největší český marketplace - Mall a to i do dalších zemí, kde Mall působí.
  • Budeš komunikovat s klienty, kterým poradíš s užíváním naší EXPANDO APP a hromadnou úpravou produktových dat.

Vítané zkušenosti

Jak si tě představujeme?

  • Komunikativní osobnost - budeš jednat a komunikovat s majiteli e-shopů.
  • Měla by tě bavit práce s Excelem a Google aplikacemi.
  • Znalost práce s xml feedy výhodou.
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost (must have).
  • Domluvíš se anglicky (slovem i písmem) na velmi dobré úrovni.
  • Chuť se učit a improvizovat.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Růst – učíme se každým dnem. Nebojíme se změn a výzev a Tvá kariéra může růst spolu s námi.
  • Zaškolení a pomoc s tvou agendou.
  • Jsme experti v oboru - získáš spoustu zkušeností a prostoru se učit.
  • Unikátní znalosti o tom, jak funguje prodej na Mall a dalších marketplaces.
  • Otevřeně komunikujeme a sdílíme své úspěchy i překážky.
  • Neformální pohodové prostředí bez spousty předpisů a procesů.
  • Místo v krásné kanceláři v blízkosti Náměstí Republiky v Praze.
  • Skvělý a mladý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli a mimo to kafe, multisport kartu a možnost HomeOffice.

Proces náboru

Pokud dokážeš převzít vlastní odpovědnost, pracovat na reálných výsledcích a chceš se podílet na unikátním projektu, který má smysl, dej nám o sobě vědět. Nezajímají nás ani tak diplomy jako spíš to, kdo jsi, a co umíš.

Poznejte tým EXPANDO

Tento obsah je zablokovaný
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků