ETA

ETA

Zkušební technik SDA/CE

  • Plný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Zlín
  • Maturita
  • > 6 měsíců

Společnost

ETA

ETA

  • Elektronika / Telco

  • Zlín
  • Maturita

Tato pozice byla obsazena!

Historie tradiční značky ETA, která je v Česku doslova fenoménem, se píše již od roku 1943. Domácí spotřebiče ETA jsou tak součástí každodenních životů už několikáté generace, se kterou stále drží krok. Na kvalitu každého produktu dohlíží zkušebna a oddělení vývoje v Hlinsku – nejen díky tomu si ETA hýčká nezaměnitelnou esenci, pro kterou si ji oblíbily naše babičky, a zároveň se nechává inspirovat moderními technologiemi a nekončícími inovacemi.

Vznikají tak cenami ověnčené bestsellery, jako je multifunkční robot ETA Gratus nebo legendární ETA Pečenka, stejně jako novinky z řad chytrých spotřebičů s aplikacemi do mobilního telefonu.

Společnost ETA, a.s., která je od roku 2011 součástí skupiny HP TRONIC, je neodmyslitelnou součástí českého, slovenského, maďarského či polského trhu a postupně dobývá i ten německý. V portfoliu má také vlastní značku GoGen a zastupuje značky JVC, Hyundai, Goddess či Gallet.

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce?
SDA:

  • Zkoušení a testování domácích spotřebičů na bezpečnost, EMC a Ecodesigne.
  • Laboratorní měření elektrických a neelektrických veličin dle norem ČSN EN 60335-1,60335-2,50564.

CE:

  • Testování bezpečnosti spotřební elektroniky, zkoušky EMC, ErP.

  • Laboratorní měření elektrických a neelektrických veličin dle norem ČSN EN IEC 62368-1, 50564.

  • Funkční zkoušky, kontroly výrobků a jejich analýzy, reporting, sestavování protokolů.

Vítané zkušenosti

  • Minimální dosažené vzdělání ÚSO v oboru elektro.
  • Platná vyhláška 50, min. paragraf 6.
  • Technické a analytické myšlení.
  • Základní komunikace v AJ slovem i písmem je výhodou.
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office).
  • Flexibilní přístup k řešení problémů, samostatnost a spolehlivost.
  • Praxe v oboru výhodou.
  • Schopnost pracovat v týmu.

Poznejte tým společnosti ETA

Tento obsah je zablokovaný
ETA

ETA

  • Zlín
  • Maturita
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků